Як Ник Измайлов оцінив український ринок

Важливим кроком серед ведення бізнесу є його оцінка. Виконання цього шагу повинно проводитися тільки професійними компаніями.

Ник Измайлов оцінив український ринок, де продаються ферментовані напої. Серед них — комбуча, тібікс, органічні лимонади. Щомісяця продається близько трьохсот п’ятдесяти тисяч пляшок. Безперечно, ринок продовжує розширюватися. За місяць «Eat Easy» реалізує близько 800 тисяч пляшок. Згідно зі статистикою, ринок охоплено приблизно на 30 відсотків. На день ритейлер продає близько вісімдесяти тисяч пляшок. Решта реалізує HoReCa. Продукти для приготування їжі можна знайти у трьохстах п’ятдесяти торгових точках Fozzy Group. Наприклад, їх продають «Сільпо», «Фора», «Ашан», «Мега Маркет», «Good Wine». Їхні товари можна придбати, відвідавши кінотеатри «Мультиплекс», автозаправні станції «SOCAR». Компанія змогла вийти в роздріб через дев’ять місяців від початку продажу.

Деякий час категорійні менеджери не знали, на який поверхні полиць можна розміщувати продукцію, вироблену «Eat Easy». Спочатку треба було поставити у відділ, де продають пиво чи харчові продукти дієтичні. Проте після деяких роздумів я опинився у ніші квасу. Виходить, що продукція розміщується у місцях, де продається квашена капуста. Для того, щоб потрапити у велику мережу, потрібно три місяці та півроку. Спочатку «Сільпо» стояло на першому місці.

Усвідомлене споживання та здоров’я

Основні напрямки в Україні – це здоров’я з усвідомленим споживанням. Марина Булацька, керівник магазину «Лавка традицій» каже, що попит на комбучу зберігається. Кожен продукт, що випускається компанією Eat Easy, відповідає смаковим якостям, кулінарному складу, інгредієнтам та безпеці. Коли розпочався період 2017-2018 років, велика увага приділялася здоровому способу життя. Підтверджує Артем Чорний, співзасновник компанії MOST. Ринок наповнився корисними снеками, гранулами, якісними чіпсами, зефіром, мармеладом.

Якщо компанія виробляє нішеві продукти органічного походження, то, порівняно з іншими, їй важко потрапити в роздрібну торгівлю. Коли ти можеш продати не більше п’яти пляшок на місяць, неважливо, що кожна з них має свою спеціалізацію. Губаренко зазначив, що в масовій мережі це неприпустимо. Коли всі компоненти натуральні, працювати з ними непросто. Вони непередбачувані в процесі виробництва. Компанія «Eat Easy» створила центр управління, сюди прийшли майстри, які раніше працювали на пивному заводі.

Ухвалені інвестиційні рішення не дозволили досягти бажаного результату. Однак щодо напоїв також відбулася зміна напряму. Компанія з’явилася нова дистрибуція. Eat Easy була зайнята виправлянням нових партій до країн Балтії. Було відправлено близько двохсот пляшок. Потім було вирішено відправити продукцію до Чехії, Польщі та Словаччини. Було придбано ділянку площею 4 гектари. Він розташований неподалік кордону Польщі. Тут планується збудувати новий завод. Будівництво має коштувати майже 5 мільйонів доларів. Поки що немає впевненості в отриманні необхідного експорту.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню