9 Dots Studio: переваги та особливості просування сайтів

Сайти стають важливим інструментом просування товарів чи послуг різних компаній, є засобом завоювання репутації, популярності. Ці веб-ресурси повинні відповідати низці вимог, щоб мати можливість конкуренції з аналогічними майданчиками.

Варто звернутися до майстрів, спеціалізацією яких є створення сайтів.

Особливості послуг компанії

Львівська компанія 9 Dots Studio спеціалізується на різноманітних послугах, пов’язаних із інтернет-ресурсами. Експерти компанії здатні розробити та створити сайт будь-якої складності під ключ, коли клієнту залишиться лише запустити його в експлуатацію та адмініструвати.

Також до послуги входить просування сайта, коли він набуває популярності у цільової аудиторії. Це робиться за допомогою внутрішньої та зовнішньої оптимізації, проведення рекламної кампанії. У разі враховуються всі запити клієнтів, особливості веб-ресурсів.

Серед переліку послуг компанії виділяють:

  1. Розробка сайту, який виступатиме ефективним інструментом продажу, залучення клієнтів чи партнерів.
  2. Технічна підтримка існуючих ресурсів.
  3. Адміністрація створених порталів на замовлення клієнта.
  4. Проведення пошукової оптимізації, щоб підвищити місце у видачі відповідних сервісів.
  5. Запуск контекстної, таргетованої та іншої реклами.
  6. Просування сайту в соціальних мережах. Цей процес називається SMM.

При розробці сайту створюється оригінальний дизайн ресурсу, враховуються всі зауваження клієнта щодо зовнішнього вигляду та функціоналу.

Переваги

Компанія поєднує при розробці технічні характеристики майбутнього сайту та вимоги замовника, щоб створити оптимальну систему швидкодії, зручності для користувачів та оригінальності дизайну. Виходить комплексний майданчик, який має найбільш оптимальні параметри.
Веб-ресурс створюється сучасним, він враховує додаткові послуги та служби, легкість їх інтеграції. За бажанням клієнта, згодом можна додавати різноманітні послуги, або інші переваги для користувачів.

При розробці сайту за умовчанням проводиться внутрішня оптимізація відповідно до найновіших алгоритмів пошукових систем, щоб веб-ресурс швидко набув загальної популярності або отримав популярність у цільової аудиторії.

Портали створюються «під ключ», коли замовнику потрібно дати лише завдання, скоригувати роботу спеціалістів на стадії оформлення, і отримати готовий ресурс, який розміщується на хостингу, починає роботу миттєво.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню