Ціна та характеристики вдосконаленої моделі Honda CRF

Honda першою представить свій CRF 450 2022 (включаючи лімітовані серії RX та RWE) та покаже, як він був повністю перероблений у порівнянні з попередніми версіями, забезпечуючи більший баланс та стабільність.

Ще одна особливість позашляхова модель 450 RX тепер має трохи змінену платформу позашляхового мотоцикла, що робить її більш придатною для використання. Останніми роками категорія позашляховиків демонструє феноменальне зростання, створюючи високий попит на 450-кубові мотокросові машини. У той час як багато гонщиків вимагали новітніх технологій, велика кількість покупців також віддавали перевагу ціні, не йдучи на великі жертви у продуктивності. Пропонуючи вдосконалену модель CRF450R, а тепер Honda запропонує ще одну нову модель, CRF450R-S (засновану на платформі CRF450R 2020), Honda обслуговує обидві групи. Він оснащений системою Honda Selectable Torque Control (HSTC) для максимального використання задніх шин, щоб потужність двигуна Unicam рухала мотоцикл і водія вперед.

Яка ціна Honda CRF 450

Хонда crf 450 купити зараз дуже легко.Достатньо лише під’їхати в салон.Там вам нададуть детальну інформацію, зорієнтують з ціною, комплектацію.Ви виберете колір автівки, і зможете перетворити свою мрію в реальність

Завдяки повній модернізації моделі 2021 року модельний ряд 2022 року, природно, не має суттєвих нововведень, в основному це нове програмування електронного блоку управління та незначні зміни внутрішніх клапанів та компонентів підвіски. Ці зміни стосуються моделей, побудованих на платформі 2021 року, а саме CRF450R, CRF450RW та CRF450RX. Моделі CRF450X та CRF450RL залишилися колишніми, за винятком незначних змін у графіку. У 2022 році легендарна машина отримала оновлений ECU для покращення керованості, особливо в нижньому діапазоні обертів, тоді як клапани підвіски були переглянуті для кращої підтримки та покращення балансу. Тема Razor Sharp Cornering продовжує залишатися темою моделі, фокусуючись на трьох основних областях: потужність, керованість і сталість.

Панель приладів Honda CRF 450

Це потужна модель, яка найкраще долає всі труднощі. Для тих, кому потрібна абсолютна перевага в мотокросі, преміальна модель 2022 CRF450RWE (Works Edition) заснована на легендарному CRF450R, але має довгий список елітних удосконалень, створених на базі машин команди Honda HRC.Honda CRF Оснащена спеціальним налаштуванням підвіски для кращого балансу та керованості. Honda CRF 450 2022 RX підходить для позашляхових перегонів на закритих трасах, у національних чемпіонатах. Створений на базі орієнтованого на мотокрос CRF450R, він має специфічні для бездоріжжя характеристики. Наприклад, спеціальна підвіска (обидві оновлені на моделі 2022 для покращення керованості та балансу), а також 18-дюймове заднє колесо, алюмінієва бічна стійка, захисні щитки та 8,8-літровий паливний бак.Такі дорожні зручності як бічна стійка, 18-дюймове заднє колесо, фари, герметичний ланцюг і шестиступінчаста коробка передач.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню