Друк логотипу на сумці: правила, технологія та етапи

Друк логотипу є особливим процесом нанесення зображення безпосередньо на підготовлену поверхню продукції з використанням спеціального обладнання та технологій.

Процедура друку логотипу може здійснюватися на різноманітній продукції. Ідеально для цього підходять футболки, кепки, ручки, пакети, коробки та інші дрібні речі.

Залежно від вибраних матеріалів та технології друку, логотип може бути нанесений методом шовкографії, тамподруку, вишивки, гравіювання та інших популярних способів. Також слід зазначити той факт, що друк логотипу на продукції є одним із способів просування бренду та підвищення впізнаваності компанії.

Основні різновиди

У магазині під назвою Asap Service можна придбати гідні варіанти сумок за доступними розцінками. Вибрати та замовити сумки на https://www.asapservice.com.ua/catalogue/sumky/ можна швидко та легко, орієнтуючись насамперед на власні уподобання та види. Як правило, брендована сувенірна продукція на asapservice.com.ua  має досить великий попит. Серед найцікавіших варіантів смок можна відзначити такі, як:

  • «бізнес-група» — представлені речі виконані, як правило, виключно у діловому стильовому рішенні;
  • «промо-товари» — такі моделі розробляються з урахуванням дизайнерських задумів. Це відмінне рішення для презентацій, а також виставок для залучення потенційних покупців. Також може бути використані як ефективна реклама реалізованих товарів та послуг організації;
  • «для подорожей» — відрізняються практичністю та унвієрсальністю. Найчастіше ними користуються у відрядженнях;
  • «екологічні вироби» — застосовуються на різних рекламних заходах для показу безпечної сторони представленої продукції.

Особливості друку

Що стосується тонкощів та нюансів використовуваної технології, то можна виділити кілька особливостей щодо самого процесу:

  • такий друк зокрема на сумках є чудовим та оригінальним подарунком не тільки для близьких, а й колег і навіть бізнес-партнерів;
  • АСАП Сервіс надає ринку високоякісні брендовані вироби за дуже оптимальними цінами;
  • сучасні технологічні прийоми гармонійно поєднуються із професійним обладнанням;
  • логотип наноситься як у черговому, так і терміновому порядку, залежно від зробленого замовлення.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню