Худі з принтом: переваги, способи та правила виготовлення

Одним із сучасних елементів одягу, улюбленою молоддю, є толстовка з капюшоном, або як його ще називають – худи. Даний предмет відноситься до спортивних виробів, що дозволяє вести активний спосіб життя.

Він став модним аксесуаром у різних стилях. Для формування оригінального зовнішнього вигляду пропонуються худі з принтом.

Основні характеристики виробу

Даний предмет може служити як верхнє вбрання в теплу пору року, або одягатися під куртку, пальто в холодні періоди. Капюшон захищає голову, що дозволяє обходитися без головного убору.

Толстовкою цей предмет називають через товщину тканини, вона більша, ніж у футболок і сорочок. Цей параметр може бути обмеженням при нанесенні принтів.

Друкувати зображення та текст стоїть на грудях чи спині, це дозволить розправити худі, зробити поверхню плоскою, уникнути перекосів чи інших дефектів під час створення принта. Важливим параметром буде матеріал виготовлення, він також вплине на вибір способу друку.

Основні технології друку

Існує кілька способів нанесення принта на худі:

  1. Термофлекс або термофлок, коли зображення створюється на спеціальній плівці і потім за допомогою преса запікається в тканину. Такий спосіб підходить для створення барвистих та великих принтів із безліччю дрібних деталей. Тираж за такої технології може бути будь-яким. Зображення буде стійким.
  2. Прямий друк за допомогою струменевого принтера. Апарат повинен мати можливість нанесення чорнила на тканину, пристрій передбачати товщину худорлявості, щоб одяг помістився під голівкою. Варіант для невеликих тиражів.
  3. Шовкографія передбачає створення трафарету та нанесення фарби за його допомогою. Процедура створення матриці тривала за часом і потребує значних витрат. Виправдовується для великих партій, адже для друку використовується один зразок трафарету, не потрібне створення нових.
  4. Термоаплікація є найпростішим і найдешевшим способом. У цьому випадку зображення також наноситься на плівку з клейовою основою, потім за допомогою гарячого пресу вона приклеюється до толстовки. Можна проводити процедуру будинку, використовуючи нагріту праску.
  5. Сублімація підходить тільки для білих худих.

Найкраще наносити принти на худі з натуральних чи сумішових тканин із невеликим відсотком синтетики. У випадку інших типів матеріалу використання технологій буде обмеженим, особливо в тих випадках, де потрібно нагрівання.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню