Ідеї та правила оформлення вітальні у класичному стилі

Класичний інтер’єр – відмінне рішення для тих, хто любить масштабність, велику кількість декоративних елементів та дорогі оздоблювальні матеріали.

Він становить собою поєднання трьох стилів: бароко, ампіру та ар-нуво. Але в сучасних реаліях, особливо, якщо мова йде про оформлення квартири, такі стилі виглядають занадто яскраво. Тому багато стилістів рекомендують розбавляти класичний інтер’єр елементами, характерними для більш спокійних стилів. Що являє собою гостина, оформлена в класичному стилі, та на що спиратися при її формуванні?

Якщо ви шукайте, де можна купити меблі в Тернополі, які за своїм дизайном відповідають даній стилістиці, перейдіть за посиланням. Тут ви знайдете концептуальні моделі, за допомогою яких можна створити оригінальний інтер’єр, приклавши мінімум зусиль.

Характерні особливості класичного стилю

Якщо в приміщенні великі вікна, залишилася старовинна ліпнина, то така основа прекрасно підходить для створення саме класичного інтер’єру. Ліпнина можна доповнити молдінгами, що також додасть кімнаті виразності. Але головний елемент такого інтер’єру – кришталева люстра, яка повинна бути розташована строго по центру стелі. Чим більше вона буде, тим краще.

Сучасна класика – це поєднання помпезності та практичності. При цьому надмірна декоративна складова не повинна бути домінуючою. У складових інтер’єру, які відповідають за зручність та комфорт, краще дотримуватися простоти та аскетичності, а чисто декоративні елементи можуть бути вигадливими. До категорії перших входять всі м’які меблі, столи, стільці, шафи та інші функціональні найменування. До числа декоративних елементів належать світильники та картини.

Як вибрати меблі для вітальні, оформленої в декоративному стилі?

Сучасні компанії, що займаються виготовленням меблів, пропонують тисячі конфігурацій, які органічно впишуться в інтер’єр, оформлений в класичному стилі. Це можуть бути всілякі буфети, стилізовані під антикваріат, крісла-бержер, дивани, які нагадують автентичні англійські моделі. Допустима комбінація натуральної деревини, скла та металу. Але металева частина конструкції повинна бути в обов’язковому порядку пофарбована під дорогоцінний метал. Чи не менше уваги приділяється якості текстилю. В ідеалі він повинен бути нейтральних відтінків, але при цьому не мазкий. Допустима гра на контрастах, поєднання діаметрально протилежних відтінків.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню