Імпульсні клапани: поняття, призначення та різновиди

Клапани на системах трубопроводів використовуються для регулювання тиску, скидання надлишкових показників та запобігання аваріям. Ці пристрої мають різноманітний тип, що приводяться в дію різними силами.

Для споживача пропонуються імпульсні клапана від відомих фірм-виробників такого обладнання.

Особливості та переваги пристроїв

Це обладнання відноситься до запобіжної арматури, що дозволяє дотримуватися потрібного режиму тиску в різному середовищі. Воно застосовується для транспортування рідин та газів різної насиченості, температури.

Львівська компанія «SPR Energo» продає велику кількість пневматичних пристроїв, зараз пропонуються вироби у чотирнадцяти групах. Серед областей використання устаткування виділяється автоматизація управлінням магістралей подачі стиснутого повітря, інших газів, різних рідин. Імпульсні клапани дозволяють автоматично скидати надлишковий тиск середовища, що робить їх важливими елементами будь-яких систем.

Серед зразків продукції виділять пристрої компаній AIGNEP, TORK, AZ Pneumatika. Ці клапани є надійними, довговічними, добре витримують вплив будь-якого середовища та забезпечують високу точність експлуатації системи.

Гарантується автентичність виробів, їхня повна відповідність зазначеним технічним параметрам.

Вибір та купівля

На сторінках сайту представлений широкий асортимент продукції. Кожен виріб забезпечений фотографією та технічним описом. Щоб розібратися в особливостях конкретного клапана, можна визначити такі параметри:

  1. Країну-виробника продукції та компанію.
  2. Загальні характеристики клапана та його призначення.
  3. Варіант приєднання до магістралей перетину.
  4. Умовний внутрішній діаметр, що позначається DN.
  5. Робочий тиск, який може забезпечити клапан.
  6. Функції, які може виконувати пристрій.
  7. Тип робочого середовища, в якому він може працювати.
  8. Матеріал виготовлення корпусу.

Замовлення та оплата може здійснюватися через сайт, приймаються картки Віза та Мастеркард будь-якого українського банку. Якщо товар забирає не сам власник компанії чи підприємства, їх представникам знадобиться оформлення довіреності. Також надаються документи про реєстрацію компанії або ФОП.

Надсилання здійснюється після повної оплати товарів. Доставка доступна для будь-якого населеного пункту країни, що здійснюється «Новою поштою».

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню