Для проведення манікюру використовуються різні способи та засоби. Одним із варіантів є основа, яка має створити міцність для закріплення оздоблювальних матеріалів.
Для цього варто скористатися якісною продукцією та замовити базу на https://tatashop.pro/bazy-molochni/.
Особливості бази
Даним терміном називають склад, що наноситься на ніготь під основне покриття з лаку або гелю. Вона виконує роль шару, що вирівнює, адже практично у всіх людей нігтьова пластина має мікроскопічні нерівності та інші дефекти. Якщо наносити лак відразу, то важко добитися враження гладкої поверхні.
Молочна база надає нігтю особливого відтінку, який не можна сплутати з іншими варіантами. Виходить поєднання світлого кольору з відблисками. Ця субстанція може виконувати такі функції:
- Як підкладка під формуючий гель-лак для надання рівності нігтю, посилення зчеплення матеріалів.
- Для надання кольору насиченості та більш рівномірного розподілу відтінку. Молочна база покращує візуальне сприйняття.
- Зміцнюється нігтьову пластину якщо вона тонка, тендітна, схильна до зовнішнього впливу, може розшаровуватися від нестачі вітамінів.
- Як основа для втирання інших субстанцій, які служать декоративною окрасою нігтя.
- Як самостійне покриття, або в поєднанні з декоративними предметами типу блискіток, стразів, гнучких стрічок та інших.
Нанесення
Молочна база при нанесенні потребує виконання низки правил. Насамперед ніготь обробляють, полірують. Це дозволяє видалити безліч дрібних дефектів, часто невидимих для ока людини, проте заважають створення якісного і довговічного манікюру.
Для підвищення адгезії (зчеплення матеріалів з нігтем) після полірування пластину обробляють праймером. Так називається речовина для знежирення. Тим самим видаляються можливі частинки на поверхні нігтя та всі забруднюючі речовини. Інакше сама база матиме недостатнє зчеплення та призведе до недовговічності манікюру.
Молочна основа наноситься рівномірним шаром по всій поверхні нігтя. Він має бути тонким, щоб потім можна було наносити фінішний варіант лак-гелю. Сушіння проводиться під дією ультрафіолетової лампи протягом однієї хвилини. Наносити решту шарів манікюру можна тільки на затверділу базу.
Необхідно враховувати, що застиглу базу на нігті не можна розбавляти розчинником, це може призвести до опіків або інших пошкоджень шкіри. Базу не можна використати постійно. Вона закриває все час і ніготь перестає «дихати». Це може призвести до пошкодження пластини.