Оригінальні запчастини vs аналоги: різновиди та вибір

Автомобілі потребують регулярного технічного обслуговування, часто вимагають ремонту. У цих ситуаціях потрібні надійні вузли та деталі.

Існують запчастини від виробників машин та створені сторонніми компаніями. Усі вони є надійними, якісними. Для споживачів пропонують Original Parts за оптимальними цінами.

Особливості пропозиції

Естонська компанія OnlyDrive працює на ринку постачання запчастин для автомобілів різних виробників. В асортименті пропонується понад 15 млн. виробів практично для всіх марок транспортних засобів. Можна знайти потрібний варіант за допомогою пошуку конкретного автомобіля. Якщо це не допомогло, для більш точного знаходження пропонується використовувати код OEM Parts.

Серед великої кількості товарів виділяються такі групи:

  1. Запчастини для силових установок, починаючи від ременів та ланцюгів ГРМ, і закінчуючи поршневими групами.
  2. Будь-які деталі для ходової частини від амортизаторів до кульових опор.
  3. Деталі для коробки передач та зчеплення.
  4. Елементи паливної системи.
  5. Деталі для системи охолодження та опалення автомобіля.
  6. Вузли та деталі для гальмівної системи.
  7. Елементи кузова.

Це може бути Genuine Parts або продукція сторонніх виробників, що обов’язково вказується на сторінці конкретного товару. Також тут є технічний опис елемента, яким машинам він підходить. Характеристики супроводжуються фотографіями виробів.

Пропозиція адресована приватним власникам машин, станціям технічного обслуговування, магазинам, що продають запчастини. Доставка здійснюється практично до будь-якої країни за допомогою міжнародних транспортних компаній.

Переваги

Великий асортимент запчастин дозволяє виконати ремонт різних моделей автомобілів будь-якого року випуску. На сторінках сайту можна підібрати потрібну деталь точно та швидко, виключивши помилку.

Вартість товарів, що пропонуються, дозволяє отримувати прибуток від співпраці різним організаціям, що займаються ремонтом автомобілів, або продажем запчастин через роздрібну мережу.

В основному на сайті представлено оригінальну продукцію від провідних світових автовиробників. Як запчастини категорії Б пропонується продукція відомих компаній, що гарантують повну відповідність оригінальним деталям.

Консультанти OnlyDrive дадуть вичерпну інформацію щодо будь-якого товару, запропонують найбільш оптимальний варіант купівлі та доставки.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню