Переваги кави робуста та правила заварювання

У наш час у продажу запропоновано багато різних сортів кави. Варто відповідально віднестися до вибору зерен, щоб отримати дійсно ароматний та смачний напій.

Сучасний магазин кави пропонує робусту, що дуже популярна серед покупців. Роздивимося її основні особливості більш детально.

Опис кави робуста

Такий сорт зерен кави не вимогливий до кліматичних умов. Робусту вирощують у долинах, що знаходяться на висоті до 600 метрів над рівнем моря.

Пагони цього куща можуть досягати десяти метрів у висоту. Але при вирощуванні кави на плантаціях пагони підрізають до двох метрів, щоб працівникам було зручно зривати ягоди. Колір робусти може бути білим, кремовим, коричневим.

Ягоди робусти зріють за одинадцять місяців. Кущі дуже врожайні, адже з одного дерева можна зібрати до півтора кілограмів зерен. Але ягоди дозрівають не в один час: на одній гілці можуть «жити» бутони, спілі плоди, зав’язі. Одну і ту ж плантацію спеціалісти проходять до п’ятнадцяти разів за один сезон.

Зерна робусти мають круглу форму. Їх діаметр варіюється від 5 до 8 міліметрів. Посеред зернятка є рівне заглиблення, що виповнене у формі букви S.

Переваги сорту робуста

У такої кави є багато сильних сторін, серед яких можна виділити:

  • напій вийде достатньо міцним, адже він містить у собі кофеїн;
  • пінка на поверхні буде дуже стійкою, подарує максимум насолоди;
  • вартість кави сорту робуста доступна, вам не доведеться втрачати багато грошей на придбання продукції.

Завдяки цим перевагам кава сорту робуста заслуговує вашої уваги. Вам вдасться отримати чашку ароматного та смачного напою, що дозволить зарядити організм енергією.

Найкращі сорти кави робуста

Ви можете обрати наступні сорти кави робуста:

  1. Уганда. Це сухий метод обробки зерен кави. Напій буде мати легкий шоколадний смак, що достатньо гіркий та терпкий. Кава міцна, тому вона дарує чудовий ефект енергії.
  2. Індія Пачмент. Зерна ідеально підійдуть для заварювання у турці. Смак готового напою буде шоколадно-горіховим, відчуваються нотки какао. Легка гірчинка зробить каву найбільш вишуканою.
  3. Lavazza Gusto Forte. Цілі зерна темного обжарювання використовуються для приготування еспресо. Напій кислувато-гіркий, його міцність висока.

Зверніть увагу на каву робуста, що виправдає ваші сміливі очікування. Це напій, що зарядить організм енергією, дозволить швидко прокинутися з ранку, подарує насолоду від чудового смаку та аромату!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню