Переваги та інфраструктура в санаторії «Кристал»

Якщо хочете провести приємний, насичений і корисний відпочинок, слід звернути увагу на санаторій «кристал», який розташований навпроти курортного парку.

Зручне розташування дозволяє відпочиваючих дістатися до санаторію будь-яким зручним методом і насолоджуватися неповторною красою пейзажної природи. З вікон санаторію відкривається чудова, мальовнича панорама, тому відпочиваючі можуть не тільки насолодитися красивими гірськими пейзажами, а й подихати найчистішим, свіжим повітрям. Тут можу люди приїжджати і відпочивати, вирішуючи як профілактичні, так і лікувальні завдання. У санаторії лікують гінекологічні, урологічні захворювання, хвороби нирок та ін.Кожен може дізнатися більше про санаторій на https://akwatur.com/ru/. Відзначимо, що ціни тут досить прийнятні, тому відпочивати тут може буквально кожен бажаючий. Варто зауважити, що з кожного гостя додатково стягується туристичний збір.

Послуги та інфраструктура

Санаторій має власну багату інфраструктуру, тут створені всі умови для приємного, безтурботного проживання кожного гостя. Затишні, чисті і оснащені кімнати розташовують на повноцінний, насичений відпочинок. У кімнатах є все необхідне, щоб забезпечити домашній затишок. Можна заздалегідь забронювати відповідну кімнату необхідного класу. Кімнату можна вибрати економ, стандарт класу, А також поліпшеної категорії. «Кристал» дозволяє також скористатися послугами:

  • масажу;
  • перукарні;
  • магазинів;
  • медичного комплексу;
  • їдальні та ін.

У всіх кімнатах є вільний Wi-Fi, а для водіїв на території діє безкоштовна автостоянка. Територія санаторії упорядкована, є спеціальні зони для відпочинку, дитячі майданчики для ігор. Відзначимо, що проживання дітей до 6 років безкоштовно. «Кристал» дозволяє також скористатися послугами СПА і займатися з обладнаних спортивних залах.

Як забронювати номер?

Щоб стати гостем «Кристал», досить залишити заявку в режимі онлайн на сайті Акватур. Це відмінна можливість заздалегідь забронювати кращий номер в санаторій і забезпечити безтурботний, приємний відпочинок. Можна також замовити послуги за допомогою простого телефонного дзвінка. Доброзичлива, ввічлива і кваліфікована команда фахівців готова задовольнити всі потреби гостей, забезпечуючи максимально комфортні і безтурботні умови проживання.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню