Підписники в соц.мережах: як популяризувати свій акаунт

Соціальні мережі стали не лише місцем для спілкування та обміну інформацією, але і потужним інструментом для комерції.

Незалежно від того, просуваєте ви товари, послуги чи займаєтеся блогерською діяльністю, одним з ключових показників успіху в соц.мережах виступає кількість фоловерів на каналі.

Але перш ніж починати розкручувати свій акаунт, слід ретельно підготуватися. Неправильно обрана стратегія або нерозуміння політики адміністрації майданчика може призвести до блокування сторінки та втрати контенту й підписників.

Чому так важливі лайки?

Кількість лайків (вподобань) – це показник для розрахункових алгоритмів соціальних мереж. Чим більше різних реакцій має допис або світлина, тим більше користувачів побачать його в рекомендаціях. Тому наявність вагомого числа вподобань, наприклад, на фото в Інстаграм, дозволяє підвищити ймовірність його появи в стрічці новин та накрутити підписників на профіль.

Тому сервіси з придбання лайків – чудовий спосіб просування для блогерів-початківців, особливо, якщо в ніші, яку вони хочуть зайняти, вже є багато конкурентів, які стали «монополістами» сегменту.

Інші методи популяризації акаунту

Окрім лайків не забувайте про те, що потрібно займатися іншими складовими розвитку. Створюйте унікальний стиль ваших світлин або відео. Яскраві, привабливі зображення – це перше, що побачить людина, гортаючи стрічку, і його необхідно зацікативи в перші ж секунди https://www.smm-marketing.com.ua/instagram/lajki-na-foto/.

Емодзі та стікери зроблять ваш контент оригінальнішим та виразнішим. Вони також дозволяють фоловерам виражати свої емоції та взаємодіяти з вами.

Подумайте про створення серій публікацій, що мають спільну ідею або тему. Це приверне увагу підписників й стимулює їх очікування на новий контент.

Допомога впливових блогерів

Спілкуйтесь з іншими блогерами та надавайте їм можливість розміщення гостьових публікацій на вашому акаунті. Це допоможе вам привертати нових підписників через інших користувачів (один з перевірених методів).

Розгляньте ймовірність співпраці з впливовими особистостями в вашій галузі. Вони можуть розповісти про вас своїм фоловерам, що сприяє збільшенню вашого охоплення аудиторії.

Рекламодавці часто шукають блогерів для просування їхньої продукції. Хорошою ідеєю буде запропонувати їм свої послуги та демонструвати товари або послуги того чи іншого бренду під час своїх роликів та стрімів.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню