Подробиці про японські пили Kakuri та основні переваги

Ручна пила — інструмент популярний і вкрай затребуваний. Він потрібний не лише професіоналам: домашні майстри, зайняті ремонтом та будівництвом люди активно користуються пилками.

Цікаво, але нарівні зі звичною європейською пилкою використовується японська. Зокрема продукція компанії Kakuri.

Переваги

Японська пилка ріже інакше і має іншу конструкцію: полотно набагато тонше, але через інший принцип роботи не «гуляє» і не вигинається. Тут інструмент показує відмінну точність. Найчастіше випили, зроблені японською пилкою, точніше та рівніше, ніж результат роботи пили європейської. Поверхня різу майже ідеально гладка навіть без додаткової обробки, адже зубці у інструмента теж особливі, продумано розташовані, з розробленим для них заточенням.

Працювати японською пилкою зручніше. Процес комфортніший, йде легше, менше втомлюються руки. Зручна досить довга рукоять робить його ще приємнішим — і не ковзає завдяки надійній обмотці. Такий інструмент варто вибрати, якщо обсяг роботи великий.

Полотно у японської пилки зазвичай змінне. Можна налаштувати частоту зубів під конкретну заготівлю. Це зручніше, ніж європейський аналог із незліченним полотном: доводиться тримати кілька пилок одночасно, що досить дорого.

За всіх своїх переваг інструмент бюджетний, покупка в копієчку не влетить. Дозволити його може кожен.

Використання

Характерна риса японської пили — напрямок руху. Якщо європейський майстер пиляє від себе, то японського до себе. Спочатку незвично, але якщо перевчитися, робота стає швидше та ефективнішою.

Працювати можна лише з добре зафіксованими заготовками. Вони не повинні плавати, видавати зайвих вібрацій.

Для пропилу треба використовувати дві третини полотна, що розташовані ближче до рукояті. Пилити кінчиком не так ефективно. Рухи короткі, сильно натискати не варто. Якщо процес погано, необхідно змінити кут нахилу і спробувати знову.

Під час роботи японську пилку потрібно тримати однією рукою, якщо заготовка маленька або середня, і двома, якщо велика. Одна тягне інструмент, виконуючи основне робоче зусилля, друга притримує біля полотна та спрямовує.

Японською пилкою можна працювати по дереву та різним пиломатеріалам, а також бамбуку, ротангу тощо. Існують полотна, здатні впоратися із металом.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню