Сталеві печі каміни: переваги, різновиди та як обирати

Для обігріву будинку можна використовувати різноманітні опалювальні прилади. І серед загальної кількості виділяються печі-каміни. Сучасні розробки відрізняються від представлених моделей зменшеними габаритами.

Багато споживачів намагаються замовити печі каміні на https://saven.ua/stalevi-pechi-kaminy/, віддаючи перевагу металевим пристроям.

Основні переваги

Серед безлічі плюсів, які мають сталеві моделі, можна відзначити кілька.

  1. Оскільки в процесі можна скористатися економічними видами палива, витрати на обігрів скорочуються. Як паливо можна користуватися дровами або пелетами.
  2. Монтувати сталеві печі-каміни можна практично скрізь. Але необхідно забезпечити нормальний доступ до димаря, щоб забезпечити підключення. За потреби можна виконувати перенесення до іншого приміщення.
  3. Сталеві печі-каміни виступають як альтернатива класичним камінам, які встановлювати можна не завжди.
  4. За допомогою сталевих печей-камінів можна обігрівати приміщення різноманітної площі.

Асортимент сталевих печей-камінів, що поставляються, досить великий. Це дозволяє визначитися з численними характеристиками та вкласти кошти в опалювальний агрегат.

Види та особливості

Сучасні пристрої відрізняються відмінними герметичними показниками. Але й характеристики у таких камінів-печей складніші. Для того щоб забезпечити тривалу роботу, обов’язково відповідальні виробники здійснюють обшивку камери згоряння. Для цих цілей застосовується високоякісна кераміка та шамот. Виходити треба з того, скільки коштів людина готова витратити на придбання.

Сучасні моделі комплектуються різноманітними дверцятами. Для їх підготовки можуть застосовуватись деякі види скла. Наприклад, можна скористатися панорамними або плоскими зміцненими видами скла.

Перед тим як придбати сталеві печі-каміни потрібно додатково визначитися з декількома додатковими характеристиками. До них входить прийнятний рівень ККД. Розраховується цей показник індивідуально. І тому враховуються як розміри приміщення, а й його особливості. Від правильності визначення цього параметра залежить, як добре буде зігріте приміщення.

Купувати сталеві печі-каміни варто лише у перевірених постачальників.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню