Технічні характеристики професійного парогенератора: що важливо знати

Цей вид обладнання давно увійшов до переліку обов’язкового оснащення кожного промислового швейного виробництва.

З його допомогою швидко та якісно розгладжуються складки, дезінфікуються тканини та обробляються готові вироби. Професійні моделі відрізняються від побутових за багатьма ознаками. Це й габарити, й площа робочої поверхні, й ширша комплектація.

Технічні особливості

Сучасний парогенератор професійний – досить функціональний пристрій. Деякі моделі комплектуються різноманітними насадками, завдяки яким агрегат може функціонувати, наприклад, як миючий пилосос. На швейному виробництві використовуються моделі з манометром, необхідним для коригування тиску пари. Це дозволяє оптимально обробляти різні види матеріалів:

  • тонкі та ніжні;
  • щільні;
  • синтетичні;
  • натуральні.

Важливо брати до уваги обсяг бойлера. Чим він більший, тим довше пропрацює парогенератор без необхідності доливати воду. Однак при цьому потрібно враховувати, що якщо нагрівальний елемент не надто потужний, то вода буде нагріватися більш тривалий час.

У середньому обсяг резервуару має становити щонайменше 3-4 літри. Цього зазвичай вистачає на 4-5 годин безперервної експлуатації. Дуже важливою є наявність кількох режимів роботи.

  1. Прасування з використанням пари.
  2. Прасування без необхідності залучення пари.
  3. Відпарювання у вертикальній площині.

Для делікатної обробки різних матеріалів корисною буде наявність не лише манометра, а й температурного регулятора. При виборі агрегату експерти рекомендують звертати увагу на ергономіку. Клавіша для включення пари зазвичай розташовується на ручці праски, щоб зручно було користуватися нею за потреби.

Нюанси конструкції

Корпус пристрою виготовляється з нержавіючої сталі, оскільки він часто контактує з вологою. Просунуті моделі оснащуються багатоступінчастим захистом від перегріву та системою запобігання накипу. З цієї причини може застосовуватися не тільки спеціально підготовлена вода, але й звичайна водопровідна.

У багатьох моделях на панелі керування є спеціальний індикатор, що інформує про відсутність води у бойлері. Що стосується підошви праски, то в основному вона виготовляється з алюмінію з зовнішнім тефлоновим покриттям, що дозволяє не зіпсувати тканину при впливі великої температури.

Нагрівання води в бойлері здійснюється за допомогою трубчастого електронагрівача. Він зроблений таким чином, що безпосередньо з водою не контактує. Це забезпечує відсутність накипу та можливість застосування води різної якості. І загалом позитивно впливає термін його експлуатації.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню