Умови та поради щодо оренди автомобіля в Одесі

Одна з одеських компаній пропонує для оренди клієнтам різні види автомобілів по приємній ціновій політиці.

Обрати можна транспортний засіб для будь-якого використання – це може бути економ, середній чи бізнес клас, авто-преміум чи позашляховик, мінівен. Працівники цілодобово знаходяться на зв’язку та допоможуть не тільки підібрати потрібний транспортний засіб, але і вирішити будь-яку ситуацію. Якщо виникла ситуація, коли потрібно анулювати замовлення, зробити це потрібно за 48 годин до заброньованого часу. В такому разі ніякого штрафу клієнт не отримає. Крім того, клієнти, які планують орендувати машину в Одесі можуть скористатися і додатковими послугами у вигляді навігатора, дитячого крісла чи страховки авто.

Послугами скористалося вже більше 1000 клієнтів, більшість із яких залишилися задоволеними. Орендою транспортного засобу часто користуються туристи, які приїхали відпочить до міста, максимально зекономити час та насолодитися відпочинком.

В каталозі компанії запропоновані авто, які їздять на різному виді пального. Коробка передач також може бути підібрана під потреби та вміння автомобіліста.

Що варто врахувати орендуючи автомобіль?

Якщо в планах подорожувати по місту на орендованому авто від компанії, варто врахувати ряд важливих факторів:

  1. Замовити транспортний засіб варто заздалегідь. Це дасть більше шансів вибрати необхідну машину на потрібний термін.
  2. Перш, ніж підписати договір та скористатись авто, варто не тільки детально опрацювати договір оренди, але і оглянути авто (його технічний стан).
  3. Якщо в договорі є незрозумілі пункти, їх варто обговорити з керівником підприємства. Не рекомендовано підписувати договір, якщо хоч один із пунктів не влаштовує.
  4. Для оренди авто водій при собі повинен мати такі документи: паспорт, водійське посвідчення (іноді потрібно мати документ міжнародного зразка), ідентифікаційний код.
    Якщо місцевість для відпочиваючого не знайома, щоб зекономити час, варто спробувати замовити транспортний засіб з водієм. Оформити договір на оренду авто швидко та просто. При цьому варто враховувати, якщо відпочиваючий буде керувати транспортним засобом самостійно, головною умовою є досягнення ним 21 річного віку та стаж водіння на момент підписання договору не менше 2 років. Якщо замовляється авто преміум класу ці показники будуть іншими: водійський стаж – не менше 5 років, вік – 25 років.

Багато туристів роздумує, що вигідніше: обрати таксі чи орендувати авто і подорожувати самостійно, без залежності від часу та того, коли буде подано авто.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню