Варіанти заробітку на рукоділлі і поради

Перш ніж приступити до складання бізнес-плану заробітку рукоділлям, необхідно відповісти на питання, чи хочу я перетворити свою творчість в заняття, яке буде приносити не тільки радість, але і прибуток, і займе час, сили і час , на початковій фазі, гроші.

Якщо відповідь ствердна, то можна починати впорядковувати свої думки та створювати концепцію свого бізнесу.

По-перше, багато залежить від того, що ви робите. Вишивка чи флористика https://100idey.com.ua/floristika-ua, мистецтво чи в’язання – у кожного бізнесу є свої цілі та завдання. Масштабна творчість потребує більше інвестицій, а проекти стають все більшими.

Є кілька варіантів того, наскільки великим і масштабним буде ваше творче починання. Це може бути:

  • просто інтернет-магазин, або група в соціальних мережах. У цьому випадку ви можете «творити» і продавати свою творчість вдома, тобто без відриву від основного робочого місця. Цей варіант найдешевший з точки зору вкладень, крім вартості витратних матеріалів (фурнітура, пряжа, бісер preciosa https://100idey.com.ua/dekor-ua/biser-ua/cheskij-biser-preciosa-ua, фарб та ін.)
  • невеликий магазин або магазин. У цьому випадку вам необхідно подумати про пошук місця, де буде розташована ваша робота, а тому включити вартість оренди приміщення в свій бізнес-план.
  • Оренда місця в торговому центрі або магазині. Це теж стаття витрат, але на відміну від попереднього менша.
  • Сітка. Якщо у вас є здорові амбіції, хороші інвестиції та 100% впевненість, ви можете побудувати власну мережу магазинів, які продають не лише власні вироби, а й вироби інших.

Можливо, якщо на початку немає великих грошей на розвиток, є почуття страху і сумнівів, варто протестувати територію і поширити новину про свою компанію серед друзів, друзів знайомих. Тож подивіться на відгук, наскільки він цікавий і затребуваний, а потім вирішуйте, наскільки великим буде ваш бізнес.

  • Ні в якому разі не можна знеособлювати ваше підприємство, у нього має бути назва, а не просто «ремісничий цех», і це має бути повна конкретна назва. У цьому випадку ваша компанія отримує статус фізичної особи, а потім брендується.
  • Не використовуйте ім’я, яке є занадто незграбним, незрозумілим і важким для сприйняття. У сфері рукоділля також слід уникати англійських назв, оскільки великий відсоток клієнтів – це бабусі, які приходять за викрійками чи пряжею. Ідеальний варіант — ім’я з одного-двох слів.

Рукоділля — це не тільки речі ручної роботи, але і все, що їм передує. Якщо говорити простою мовою, то це витратні матеріали — вишивка, стрази, нитки, паєтки, сережки-кільця, акварель, багети, швейна фурнітура та багато іншого.

Якщо ви вишиваєте бісером або муліне, то, напевно, знаєте, що для цього потрібно заздалегідь придбати набори для вишиванння бісером https://100idey.com.ua/vishivka-ua/vishivka-biserom-ua/nabori-dlja-vishivannja-biserom-ua, нитками. Якщо ви займаєтеся прикрасами ручної роботи, то замовте, або купіть пір’я для сережок, намистини, гачки для вух, шпильки, коннектори, кліпси. Адже тут робота виготовляється не для себе, робота на споживача це зовсім інакше.

В потоці постійних замовлень необцідно буде багато матеріалу, купувати в роздріб не тільки невигідно, але й безглуздо. Тому обов’язково купуйте оптом, для будь-якого виду творчої діяльності є багато сайтів інтернет-магазинів, де будуть представлені всі товари, які вас цікавлять.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню