Вінілова плитка для підлоги: переваги та укладання

Вінілові плитки є сучасними покриттями для підлоги, відрізняються різними перевагами, завдяки чому користуються популярністю на ринку.

Вінілові плитки відрізняються надійністю, зносостійкістю та довговічністю. За деякими моментами матеріал нагадує лінолеум, тому прийнято назвати також лінолеумну плитку, проте відрізняється технологія виробництва та форма випуску. Таке покриття для підлоги, як вінілова плитка, випускається на клейовому складі або без нього.

Особливості ПВХ плиток

Форма випуску матеріалу дуже зручна, завдяки чому він швидко завоював ринок та почав користуватися зізнанням з боку користувачів. Плитку можна легко укладати. Матеріал є більш економічним варіантом для оздоблення підлоги над планом ціни, а щодо кількості обрізок. Крім всього, ПВХ плитки відрізняються чудовими експлуатаційними властивостями, при правильному укладанні та догляді, вони здатні служити досить довго. Матеріал складається зі смоли, вінілу та спеціальних добавок стабілізаторів та пластифікаторів. У деяких випадках у складі матеріалу зустрічаються наповнювачі. Наповнювачі необхідні для надання плиток специфічного вигляду та особливих властивостей.

Вінілові плитки складаються з наступних шарів:

  • базові верстви;
  • плівка із зображенням;
  • захисний прошарок.

Вінілові плитки розділяться за способом укладання. Вони бувають на самоклеючій основі та звичайними. Якщо плитка з клейовим складом, її наклеюють на рівну чисту поверхню. Виробники пропонують плитки із замками, які теж бувають клейовими та механічними. Матеріал класифікується також у класах, отже за виборі слід звернути увагу до характерні властивості кожного виду.

Переваги підлогового оздоблювального матеріалу

Головними перевагами матеріалу можна назвати наступне:

  • простий монтаж;
  • висока міцність покриття;
  • невибагливість у догляді;
  • герметичність;
  • естетичність та ін.

Монтаж плиток не складний процес і якщо дотримуватися всіх правил, можна виконувати самостійно. Покриття виходить міцним, надійним та довговічним. Таке покриття здатне служити і радувати довго, а герметичність дозволяє захищати покриття від вологи. Вінілові плитки можна укладати в будь-якому приміщенні, у тому числі й у місцях із підвищеною вологістю. Мити поверхню можна будь-якими засобами, плитки легко миються та зберігають початковий вигляд надовго.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню