Як перегрузити (перезавантажити) Айфон 12 Про

Щоб вирішити дрібні проблеми роботи айфона, один з кращих методів – це екстрене перезавантаження або Hard Reset. Для його виконання не потрібні особливі навички, достатньо знати правильну послідовність натискання клавіш.

Якщо iPhone 12 Pro бу https://yaknoviy.ua/iphone/seriya—iphone-12-pro раптом завис і не реагує на ваші дії, варто спробувати його перегрузити. Як це зробити, розповідають фахівці магазину «ЯК НОВИЙ», вживаної техніки Apple. Але спочатку давайте розберемося, коли і навіщо потрібно перезавантажувати айфон.

Навіщо потрібне екстрене перезавантаження iPhone?

Примусовий перезапуск допомагає вивести iPhone зі стану тимчасового ступору, якщо зависання не пов’язане з виходом з ладу апаратних елементів. У разі виникнення системних помилок або глюків достатньо натиснути правильну комбінацію кнопок, після чого «яблучний» смартфон перезавантажиться. До екстреного перезапуску також вдаються, коли звичайне вимкнення та увімкнення девайса неможливе.

Примусовий перезапуск не впливає на збереження даних. Він вирішує питання дрібних багів, однак не класичні підвисання через брак пам’яті. Такий спосіб доцільний лише в особливих випадках.

Коли потрібне екстрене перезавантаження айфона?

Жорсткий перезапуск – базовий метод, до якого вдаються у випадках дрібних проблем зі смартфоном. Він допомагає виправити помилки в роботі, а також системні збої, розвантажити пам’ять, відновити системні процеси пристрою тощо. Зокрема, Hard Reset допомагає, коли:

  • екран перестав реагувати на дії користувача;
  • iPhone «завис на яблуці», на темному екрані;
  • телефон «застряг» на програмі (запуску або на екрані програми після запуску);
  • зависання на оновленні системи IOS;
  • пристрій не бачить SIM-картку;
  • у випадках несправностей бездротових мереж, утиліт або клавіатури.

Якщо ваша ситуація – одна з перелічених вище, то примусове перезавантаження айфона має вирішити вашу проблему. Водночас потрібно розуміти, що Hard Reset не допоможе, якщо пристрій був залитий рідиною чи впав та вдарився об підлогу. В таких випадках перезапуск не вирішить проблему. Тут доведеться йти до сервісного центру або ж взагалі поміняти апарат. Досить вигідно буде купити Айфон 12 Про бу, що зберігає всі функції нового пристрою, та виглядає, як мінімум, не гірше.

Як перезавантажити iPhone 12 Pro?

Виклик екстреного перезавантаження iPhone залежить від моделі пристрою. З виходом нових смартфонів комбінації кнопок для примусового перезапуску можуть змінюватися. Для моделей старших за iPhone 8, зокрема, 12 Pro, працює наступний алгоритм:

  • натиснути та майже відразу відпустити кнопку «Volume Up» (збільшити гучність);
  • натиснути і майже відразу відпустити кнопку «Volume Down» (зменшити гучність);
  • затиснути кнопку «Power» (увімкнення/блокування) та утримувати протягом 10-15 секунд до появи яблука на екрані айфона.

Варто пам’ятати, що примусове перезавантаження айфона = кнопці «Reset» комп’ютера. Не варто зловживати цією функцією. Якщо пристрій нормально функціонує і є можливість вимкнути його штатним способом, краще зробити це саме так.

Якщо ваш iPhone постійно зависає і глючить, проблема може бути в компонентах, що вийшли з ладу. Такий пристрій краще замінити. Щоб не витрачати багато коштів та купити Айфон 12 Про бу дешевше, варто скористатися пропозицією «ЯК НОВИЙ». Магазин беушної техніки з Харкова має в асортименті вживані смартфони Apple та вітринні варіанти.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню