Як правильно обрати туристичні намети та поради

Туристичні походи, виїзди на природу з ночівлею неможливо уявити без використання наметів. Ці прості та легкі укриття є необхідним екіпіруванням, дозволяють створювати мобільний табір у місцях зупинок чи відпочинку.

Пропонується замовити намети на https://adrenalinshop.net/turizm/nameti/, вибравши з широкого асортименту різноманітних товарів.

Пропозиції

Чернігівський магазин предметів для активного відпочинку «Адреналін» на своєму сайті пропонує великий вибір тентів та наметів різного розміру, форми та вартості. Щоб прискорити процес придбання, на сторінці інтернет-магазину в даному розділі є система фільтрів, де можна підібрати предмети за конкретними параметрами:

 1. Тип намету: похідний, кемпінговий, для екстремальних умов.
 2. Вартість однієї одиниці.
 3. Виробнику.
 4. Місткості за кількістю людей.
 5. Вазі у похідному стані.
 6. Матеріалу виготовлення каркасу та наявності підлоги.
 7. Призначення для сезону та наявність утеплення.
 8. Наявність тамбуру та кількості входів.

Ці показники дозволяють відразу відібрати потрібні варіанти. Далі на сторінці товару можна переглянути фотографії наметів та тентів у зібраному стані, прочитати докладний опис, ознайомитись з технічними характеристиками конкретного виробу.

Вибір

При купівлі намету потрібно відразу визначитися з його призначенням і можливостями транспортування. Потрібно враховувати, що великі предмети можуть досягати маси в 14-25 кг, що буде значним тягарем у пішому поході. Такі намети більше підійдуть для подорожі на транспорті та створення стаціонарного табору.

За вказаною ознакою можна виділити такі типи наметів:

 1. Кемпінгові мають велику висоту, кілька відділень та входів, оснащуються тамбуром, призначені для розміщення кількох осіб.
 2. Похідні вміщують до чотирьох осіб, у зібраному вигляді нижче за зростання людини, з одним, рідше двома входами, можуть не мати тамбура.
 3. Трекінгові або альпіністські – це легкі та добре захищені намети, що витримують сніг, дощ та мороз, прості у складанні та установці.

Також важливою є сезонність використання. Більшість варіантів виробів застосовується в теплу пору року, не мають захисту від холоду. Якщо планується проведення походів у дощову чи вологу погоду, то варто купувати двошарові намети, де передбачено захист від крапель води та появи конденсату. Місткість є важливим показником, але потрібно враховувати вагу. Краще придбати два легші двомісні намети, ніж один чотиримісний, якщо потрібно переносити спорядження на собі.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню