Як заробити на клінінгових послугах і рекомендації

Послуги клінінгу в останні роки набули надзвичайної популярності, і попит на них продовжує зростати.

В таких умовах цілком зрозуміло, чому багато підприємців замислюються про відкриття бізнесу в даній сфері. Щоб надавати послуги прибирання банків, офісів, магазинів і отримувати від цього хороший прибуток, потрібно дуже уважно підійти до питань організації бізнесу.

Актуальність ідеї

Серед клієнтів клінінгових компаній присутні як різні підприємства, так і приватні особи. Тому в спектр послуг повинні входити не тільки прибирання заводів, виробничих приміщень, комерційних об’єктів, а й прибирання в квартирах і приватних будинках. У сучасних зайнятих людей просто не вистачає часу, щоб займатися підтриманням порядку самостійно. До того ж команда фахівців з професійним обладнанням явно проведе прибирання всіх приміщень швидше і якісніше, ніж міг би це зробити сам власник.

В спектр послуг компанії повинні входити наступні види прибирання:

 1. Щоденне прибирання ресторанів, офісів, магазинів і т.д. після закінчення робочого дня.
 2. Прибирання приміщень після проведення в них ремонту.
 3. Прибирання після гасіння пожежі.
 4. Генеральне прибирання приватних будинків і квартир.
 5. Миття вітрин, вікон і т. д.
 6. Хімічна чистка м’яких меблів і килимів.
 7. Прибирання заметів і криги на прибудинковій території.

Відкриття бізнесу

Щоб відкрити власну клінінгову компанію, необхідно діяти поетапно:

 1. В першу чергу необхідно легалізувати діяльність, зареєструвавши компанію відповідно до всіх вимог.
 2. Далі потрібно орендувати приміщення для офісу. До приміщення не пред’являється особливих вимог, адже обслуговування клієнтів буде завжди здійснюватися на виїзді. Можна орендувати скромне невелике приміщення у віддаленому від центру районі.
 3. Щоб надавати Клінінгові послуги на належному рівні, обов’язково потрібно закупити все необхідне для якісного прибирання обладнання: потужні пилососи, обладнання для чищення килимових покриттів і меблів, Пароочищувачі, машини для миття підлог і т.д. категорично не рекомендується економити на технічному оснащенні. Обладнання потрібно купувати тільки від надійних перевірених виробників.
 4. На наступному етапі потрібно сформувати штат співробітників. Бажано віддавати перевагу претендентам, які вже працювали в даній сфері.
 5. Організація рекламної кампанії для залучення клієнтів-фінальний крок на шляху відкриття бізнесу в сфері клінінгових послуг.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню