Як зробити загальний аналіз крові та рекомендації

Здача аналізу крові – це обов’язковий етап для діагностування захворювань. Потрібно звернутися до медичної лабораторії, щоб кваліфіковані спеціалісти усе зробили правильно.

Тільки у такому випадку загальний аналіз крові ціна якого варіюється покаже вірні результати. Роздивимося правила, про які варто пам’ятати.

Декілька корисних порад

Зверніть увагу на те, що кров потрібно здавати на голодний шлунок з ранку. Якщо у вас немає такої можливості, відправляйтеся до лабораторії після шести годин голодування. Ранішня трапеза не повинна супроводжуватися жирними продуктами.

Сучасна та точна діагностика захворювань неможлива без дослідів у лабораторії. Якщо ще немає симптомів проблеми, результати аналізу крові покажуть, що потрібно насторожитися.

Варто пам’ятати про те, що один тільки аналіз крові, не дозволить отримати інформацію про захворювання. Потрібно порівняти його результати з іншими дослідженнями. Лабораторні аналізи дозволять зрозуміти, куди варто рухатися далі. Саме тому дослідження повинні бути регулярними.

Правила підготовки до здачі аналізу крові

Щоб правильно здати аналіз крові, потрібно притримуватися наступних правил:

  • не варто їсти за годину до здачі крові, але найкраще усього бути голодним на протязі шести годин, тому що відсутність їжі у організмі дозволить отримати максимально точні результати;
  • за декілька днів до обстеження не їжте жирної та смаженої їжі, за годину до здачі загального аналізу крові не паліть;
  • добові колібання підтверджують аналіз крові, тому варто спитати у доктора, коли саме краще прийти до лабораторії і пройти обстеження;
  • намагайтеся виключити фізичне навантаження та емоційні коливання, перед процедурою відпочиньте у прийомній на протязі п’ятнадцяти хвилин;
  • можете викликати докторів додому, якщо у вас немає можливості прибути до лабораторії у назначений спеціалістом час;
  • загальний аналіз крові краще здавати через два тижні після прийому антибіотиків або ж проходження хіміотерапії;
  • не варто приймати спиртні напої за три доби до плануємого обстеження у лабораторії, тому що алкоголь заважає отримати точні результати дослідження.

Більш детально з правилами здачі загального аналізу крові вас ознайомить ваш лікар. Варто притримуватися усіх його порад, щоб отримати вірні результати. Якщо щось піде не так, ви пропустите захворювання, що тільки почало розвиватися, не зможете з ним своєчасно впоратися!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню