Ковролін для дому: як правильно обирати

На ринку покриття для підлоги представлені сотні різновидів. Вони відрізняються своїми робочими характеристиками, що робить їх популярними у покупця.

Ковролін став доступним масовому покупцю досить давно. Зазвичай його використовують в умовах, де одночасно потрібно досягти комфорту та затишку, але саме покриття має бути максимально стійким до зносу. Зазвичай йдеться про готелі, ресторани. Але також є різновиди ковроліну, які призначені для укладання в побутових умовах. У статті ми розберемо основні критерії матеріалу, які потрібно брати до уваги при купівлі ковроліну.

Основні критерії вибору ковроліну для кухні

При грамотному підході можна застелити ковролін на кухні. На ринку є спеціальні матеріали, які відрізняються максимальною стійкістю до зношування. Вони також досить невибагливі у догляді. Для укладання на кухні варто звернути увагу на ковролін із середнім або коротким ворсом. Це спростить догляд за ним, що є особливо актуальним у даному контексті. Також матеріал для кухні обов’язково має бути синтетичним, оскільки натуральні матеріали дуже швидко зношуються.

Найкращим різновидом ковроліну для кухні вважається матеріал, у якого передбачено спеціальне грязе відштовхувальне просочення. Якщо ви плануєте купувати покриття в інтернет-магазинах, цю властивість продавці зазвичай вказують в описі. Плюс такого матеріалу полягає в тому, що його дуже зручно чистити. Плюс можна використовувати будь-який засіб для чищення.

Критерії вибору ковроліну для вітальні

Якщо ви шукаєте якісний та довговічний ковролін у вітальню чи спальню, то рекомендуємо зупинитися на тафтинговому різновиді. Це ідеальне рішення для будь-якого житлового приміщення. При цьому довжина ворсу може бути будь-якою. Цей різновид ковроліну не можна вважати дешевим, але висока ціна повністю окупається робочими характеристиками, зокрема, довговічністю. Тафтинговий ковролін зараз вважається найпопулярнішим, оскільки в ньому поєднується величезна різноманітність різновидів покриття за хорошої міцності.

Для спальні в цілому можна підібрати також ковролін на натуральній основі, оскільки дана кімната не належить до прохідних. Але натуральний ковролін вимагає до себе максимально уважного та акуратного звернення. Чистити його можна лише безпечними засобами, у складі якої немає хімії, яка б могла роз’їсти структуру. Його також потрібно регулярно пилососити.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню