Методи купівлі Біткоіна: способи та рекомендації

Протягом усього періоду становлення криптовалюта Біткоін вважається одною з найпоширеніших цифрових активів.

Ще кілька років тому Біткоін реалізовувався менше, ніж за 1 долар, а сьогодні його ціна перевищує 65 доларів. Проте, не можна посперечатися з фактом, що Біткоін – досить нестабільний актив, курс якого постійно коливається. Саме тому важливо знати, як правильно купити Біткоін і які існують актуальні методи купівлі Біткоіна.

Актуальність покупки в 2022 році

Багато хто не розуміє, чи дійсно актуальна покупка криптовалюти на момент бойових дій. Щоб відповісти на це питання, слід зрозуміти, що ринок криптовалютю залежить від багатьох аспектів, серед яких особлива увага приділяється економічним і політичним подіям.

Згідно з проведеними дослідженнями та аналізами, за останні місяці транзакції з криптовалютою тільки збільшилися. Показник збільшення досягає 10%. І це далеко не гранична цифра. Так, тільки в квітні поточного року українцями було придбано криптовалюти на суму порядком 2,6 мільярдів доларів. Отже, питання про актуальність покупки біткоіни досить актуальне навіть сьогодні!

Правовий статус кріптовалюти

Що стосується легалізації діяльності з криптовалютою, над нею чиновники працювали досить довго. Нарешті, восени 2021 року урядом було прийнято рішення про впровадження законопроекту, згідно з яким діяльність криптовалюти стала абсолютно законною.

Отже, сьогодні в Україні можна займатися продажею і купівлею криптовалюти, можна вести блокчейн-бізнес, а також реєструвати криптовалютні сервіси і вказувати віртуальні монети в деклараціях.

Як обміняти?

Щоб покупка і продаж біткоіни була максимально безпечною, необхідно звертатися в перевірені і надійні обмінні пункти. Серед таких сервісів можна виділити три агентства — Changelt, BUYBank і btcbank.

Більш того, щоб обміняти криптовалюту, можна скористатися послугами спеціалізованих бірж. Такі майданчики особливо добре підходять для професійного трейдингу. Їх головна перевага — великий перелік виконуваних функцій, підвищений рівень надійності і серйозність майданчиків.

В якості альтернативних методів можна вважати використання офлайн-обмінників, криптоматов і р2р-сервісів. Також можна здійснювати обмін, звертаючись до Телеграм-ботів. Проте, такий обмін досить ризикований, оскільки сьогодні існує чимало шахраїв, які заробляють на неуважних користувачах!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню