Особливості монтажу панелей виклику домофонів та правила

Забезпечення безпеки житлових, офісних та інших приміщень з доступом людей здійснюється різними засобами. Серед технічних варіантів основним є домофон.

Цей пристрій дозволяє викликати людей, які знаходяться в приміщенні, щоб відкрити вхід. Для забезпечення працездатності такого обладнання потрібно встановити панелі виклику домофона.

Види обладнання

Найважливішим параметром, який варто врахувати під час вибору та монтажу домофону, є тип панелі за способом зв’язку з абонентом. Є такі варіанти:

  1. Провідні. Це найбільш традиційні види, які поступово витісняються з ужитку. Вони вимагають встановлення магістралей передачі відео та звуку, та забезпечення живлення пристрою. Домофони такого типу можуть встановлюватися на значній відстані від абонента, є можливість підключення багатьох користувачів.
  2. Бездротові варіанти, які використовують радіоканал для зв’язку. Здійснюється передача інформації на певну відстань, наприклад, від входу в під’їзд до конкретної квартири.
  3. Найсучасніші та передові відеодомофони з wifi. Вони відносяться до бездротових пристроїв, що використовують для передачі даних інтернет. Може підключатися будь-яка кількість абонентів. Сигнал транслюється на комп’ютер або ноутбук власника приміщення, охоронний пост або смартфон абонента в будь-якій точці світу, де є інтернет.

Встановлення

Процес монтажу залежить від вибору типу панелі, але має такі стадії:

  1. Визначається кількість абонентів, що підключаються, відстань між входом і приміщеннями, куди адресується виклик.
  2. Вивчаються можливості встановлення дротових чи бездротових систем.
  3. Виходячи з вибраного способу передачі даних, вибирається місце встановлення панелі, що передають пристроїв та прокладки дротової магістралі.
  4. Провід можна монтувати в стіну, для чого створюються штроби, укладати в труби або короби. Найбільш простий спосіб — прикріпити їх до стін або перекриття, і закрити накладками.
  5. Після встановлення панелі домофону та приймального обладнання, всі елементи системи зв’язуються між собою, проводиться налагодження роботи.

Якщо абоненти розташовуються далеко, або є масивні стіни і прикриття, потрібно посилення сигналу за допомогою роутерів, для провідних систем необхідна установка комутаторів, щоб забезпечити всіх учасників мережі зв’язком.

Після монтажу необхідно перевірити зв’язок кожного абонента в мережі, яку охоплює домофон.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню