Особливості нарощування волосся та декілька порад

Мода часто змінює свої тенденції, проте густе і красиве волосся є постійною величиною. Вони дозволяють створювати різні зачіски, змінювати образ людини.

Сучасні технології дозволяють виправляти недоліки природного волосся. Одним із варіантів покращення зовнішнього вигляду є можливість наростити волосся в салоні краси, щоб виправити певні недоліки.

Методи нарощування

Існує кілька технологій проведення процедури, що відрізняються за складністю, вартістю та можливостями. Виділяють такі основні варіанти:

  1. Методики нарощування за допомогою формування кератинових капсул та приєднання пасм до шкіри голови за допомогою нагрівання. Розрізняються італійська та англійська технологія.
  2. Ультразвуковий вплив на капсулу, щоб розплавити її приєднати волосся до шкіри більш щадним впливом.
  3. Стрічкові варіанти можуть мати кілька технологій: HairTalk, Angelohair, мікрострічкове, афронарощування. Відмінність тільки в розмірах смужок, товщині пасм, способі плетіння локонів.
  4. Знімні найпростіші, у цьому випадку локони кріпляться за допомогою потайних кліпсів. Такий варіант застосовується лише для тимчасового носіння локонів.
  5. Технологія підбирається виходячи з цілей нарощування, яке натуральне волосся використовується.

Правила

Серед основних вимог, яких необхідно дотримуватись при процедурі нарощування та виборі методики, варто враховувати:

  1. За натуральне волосся ціна буде вищою, ніж за штучні локони. Проте якість зачіски, її довговічність виправдають витрати.
  2. Необхідно ретельно підійти до підбору пасм для нарощування. Вони повинні точно збігатися по відтінку, товщині волосків, жорсткості та іншим параметрам з природним волоссям людини.
  3. Уникати використання сухих, ламких варіантів. Також не варто використовувати надто блискучі або шовковисті варіанти. Такого видимого ефекту можна досягти за допомогою спеціальних косметичних препаратів, він проходить з часом, або відразу після миття голови та розчісування.
  4. Для нарощування важливими показниками буде порівняння густоти та м’якості свого волосся та тих, що застосовуються для нарощування. Важливо, щоб після процедури не виникало надмірного натягу шкіри голови.

При проведенні процедури потрібно вивчити стан шкіри голови та власного волосся, їх реакцію на нагрівання та механічну дію, щоб уникнути неприємних процесів після нарощування. Також вивчаються можливості алергічних реакцій на препарати, що використовуються щодо процедури.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню