Особливості настільних ігор для двох від інтернет-магазину Gameland

Незважаючи на комп’ютеризацію та популяцію інтернету, більшість дітей і дорослих не встигли розлюбити прості настільні ігри, тим більше, що сучасні варіанти мають якісні барвисті ілюстрації.

Вибрати гри на Gameland можна у знаменитому українському шоу-румі, розташованому в Одесі та торгуючим через інтернет, де представлений широкий асортимент настілок для різних вікових категорій. В наявності є ігри на різні теми, призначені для різного віку та статі.

За бажанням, ви можете придбати ігри для:

 • малюків. Вони відрізняються нечисленними та легкими правилами, але розвивають широкий спектр корисних навичок, виробляють творче мислення та вміння креативно мислити;
 • підлітків. Це розвиваючі ігри, у яких, ненав’язливо ведеться навчання (ігри-вікторини, стратегії, дедуктивні тощо.);
 • дорослих. Їх можна, умовно, поділити на командні та дуельні. У командні ігри може грати компанія від 4 до 6 осіб, а у дуельні – лише дві.

В інтернет-магазині представлений широкий асортимент ігор, призначений як для хлопчиків, так і для дівчаток. Великий вибір командних ігор, що розвивають навички колективізму, здатні діяти згуртовано для досягнення мети.

Особливості настільних ігор для двох від інтернет-магазину Gameland
Продукцію від цього шоу-руму можна придбати не лише для себе, а й на подарунок другові чи родичі. Настільна гра стане доречним презентом для будь-яких урочистих заходів. Вона припаде до душі любителям настільних ігор усіх вікових категорій.

Колекція інтернет-магазину включає в себе продукцію, розраховану на будь-яку вікову категорію. Особливий попит мають ігри, призначені для двох гравців, дуельні.

Це зумовлено гармонійним поєднанням ціни та якості даного товару.
Дуельні настілки мають ряд особливостей, про які необхідно знати:

 • докладна інструкція з чітким описом стратегії гри. Деякі моменти розписуються дуже докладно;
 • можливість навчитися розпізнавати риси характеру людей. У процесі гри, суперники бачать, на що здатний кожен із них задля досягнення мети;
 • дуельні ігри прищеплюють дітям позитивні якості, формуючи характер людини, що вміє вести за собою та швидко реагувати у складних ситуаціях.

Настільні дуельні ігри можут бути різного жанру. Наприклад:

 1. Абстрактні призначенні для розвитку логіки. Середнайпопулярніших варто виділити Баталію та Ікорія-лігво Велетнів: Бустер.
 2. Для підвищення інтелектуального рівня, зміцнення пам’яті краще обрати карткові типи. Для початку серед таких ігр краще обрати Терос: За порогом смерті: Бустер.
 3. Для тих кто любить орнітологію краще обрати варгейми. У цьому жанрі можна знайти ігри за мотивом World of Tanks та космічних героях.
 4. Стратегічні, наприклад Sorcerer чи Битва на горі Череп Полум’я.
 5. Детективні для прихильників Шерлока Холмса та Місіс Марпл. .

Ця торгова точка радує великим вибором продукції щодо сімейного дозвілля як парами, а й у компанії. Є настілки для одночасної гри від 4 до 10 гравців.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню