Паркетний клей: що потрібно знати, переваги та вибір

Вибір клею для паркету має бути уважним та відповідальним. Якщо не помилитися, то можна створити довговічне та надійне покриття підлоги.

Якісний клей паркетний дасть можливість запобігти відшарування дощок і скрип поверхні в майбутньому. Розглянемо основні параметри, які заслуговують на вашу увагу.

Особливості вибору клею для паркету

Поліуретанова продукція високоміцна та стійка до підвищеного рівня вологості. Можна буде укласти дошки на основу з бетону. Акриловий клей підійде для укладання паркету на деревину, у нього хороша адгезія та стійкість до теплових змін. Дисперсійні матеріали універсальні, оскільки укласти дошки можна на будь-яку основу.

Рекомендації щодо вибору клею для паркетної дошки такі:

  1. Зверніть увагу на тип основи. Виберіть ту продукцію, яка для нього підходить, щоб фіксація покриття для підлоги була максимально надійною.
  2. Зверніть увагу на умови експлуатації паркетного клею. Якщо у приміщенні панує підвищений рівень вологості, то продукція має витримувати цей чинник.
  3. Дотримуйтесь рекомендацій, які надано виробником паркету. Деякі бренди радять конкретні типи клею для паркетних дощок.

Завдяки цим моментам ви обов’язково підберете відповідний паркетний клей. Він дозволить якісно впоратися з роботами та не підведе у різних умовах експлуатації.

Основні поради щодо укладання паркету

Отже, ви підібрали відповідний клей. Тепер варто розібратися з тим, як укласти паркетну дошку:

  1. Підготуйте основу. Поверхня має бути рівною і чистою, а також сухою. Так укладання паркету пройде без зайвих складнощів.
  2. Нанесіть рівномірно клей. Варто вивчити інструкції щодо нього, щоб не помилитися. Шар клею має бути рівномірним, тому що від цього залежить рівномірність його висихання.
  3. Використовуйте відповідне обладнання. Щоб паркет було зручно укладати, користуйтеся спеціальними інструментами. Це клини, молоток, киянка і таке інше.
  4. Дозвольте клею висохнути. Після укладання паркету матеріал повинен добре висохнути. Читайте інструкції від виробника, щоб ознайомитись з оптимальним часом для висихання клею. Уважно стежте за температурним режимом у приміщенні. Тільки в такому разі клей швидко висохне.

Якщо раптом у вас виникли питання або якісь складності, зверніться за допомогою до професіоналів. Вони допоможуть якісно укласти паркет, який надалі прослужить максимально довго. Ви забудете про необхідність частого оновлення поверхні!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню