Різновиди операційних столів: що потрібно знати

Хірургічний операційний стіл є основною складовою оперблока. Від його правильного вибору безпосередньо залежить комфорт пацієнта під час проведення операції та хірургів, які проводять її.

Щоб купити операційний стіл в Harwind, необхідно знати, як зробити правильну покупку і на що звертати увагу при виборі, оскільки асортимент даної продукції вражає різноманітністю.

На що потрібно звертати увагу при виборі операційного столу:

  1. Для яких потреб він призначений. Розрізняють два основні види даного обладнання: стаціонарний та мобільний. Для транспортування тяжких хворих можна придбати другий варіант.
  2. Тип приводу. Не секрет, що операційним столом необхідно керувати і робиться за допомогою електроприводу. Виділяють два види столів: з механічним та електричним приводами. В даний час з’явилося обладнання з гідравлічним приводом, що стає дуже популярним.
  3. Зверніть увагу на рентгенопрозорість столу. У більшості випадків, всі вони мають дану властивість, але при покупці, бажано, уточнити це питання.

Не слід забувати про додаткову комплектацію, тому що базового обладнання не завжди достатньо, адже, залежно від захворювання, для кожного хірургічного втручання необхідні різні пристосування, які потрібно придбати.

Різновиди операційних столів: що потрібно знати

Залежно від виду операції, можна розділити столи на кілька категорій. Розглянемо різновиди столів, що встановлюються в операційних лікарнях або клініках:

  1. Для проведення операцій, пов’язаних з вухом, горлом і носом (ЛОР столи).
  2. Гінекологічні, призначені для хірургічних втручань, пов’язаних з жіночою репродуктивною системою.
  3. Столи для проктолого-урологічних операцій.
  4. Офтальмологічні.
  5. Нейрохірургічні.
  6. Операційні столи для ортопедичних операцій.
  7. Перев’язувальні столи.

Такі столи є сенс використовувати у вузькоспеціалізованих клініках, які займаються лікуванням одного з перерахованих видів недуги. Якщо операційний стіл встановлюють у міській, районній чи республіканській лікарні, слід звертатися до компаній, що займаються випуском універсальних чи загальнохірургічних операційних столів. Це обумовлено наявністю великої кількості пристосувань, що дають можливість трансформації столу щодо необхідної операції.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню