Що очикувати від українского криптовалютного ринку

Верховна Рада України ухвалила Закон про електронні активи 8 вересня. Він стосується того, що відтепер на території країни операції з криптовалютами становляться легальними.

Кожна людина може дізнатися больше информации на https://www.epravda.com.ua/rus/authors/61360d4467716/, якщо вона цікавиться цією сферою діяльності. Спеціалісти стверджують, що легалізація електронних активів дозволить вийти на новий рівень прибутку.

Яким є потенціал України на ринку операцій з криптовалютами?

Це законодавство, що задовольнило потреби багатьох мешканців нашої країни. Україна виділяється великим потенціалом у відповідній сфері діяльності. У тому році було опубліковано рейтинг індексу сприйняття електронних активів, де Україна посіла 4-е місце.

Кожного дня обіг криптовалюти дійсно зростає до одного мільярда гривень. У 2020 році країна зайняла 10-е місце серед країн, які заробляють великі суми на операціях, пов’язаних з біткоїнами.

До недавнішнього часу основні дії з криптовалютами мали відношення до «сірої зони». Учасники відповідного ринку не мали гарантій та прав, що могли б їх захистити. До того ж, різноманітні конфлікти не вирішувалися у судовому порядку.

Новий закон дав можливість поліпшити існуючу ситуацію. Це дуже важливо, бо можна розраховувати на розвиток економічної сфери. Усі інвестиції залучать до основних активів електронних збережень, що зробить операції з ними вигідними.

Яка ситуація складається у інших країнах?

Японія, Сполучені Штати Америки, Фінляндія, Казахстан та інші країни вже давно легалізували криптовалюту. Це допомогло інвесторам отримувати прибуток від співробітництва. До того ж, у країнах сформовані преференції наступних напрямків:

  • влада підтримує цей сектор, допомагає йому розвиватися;
  • регуляція основних операцій відрізняється м’якістю;
  • електронні активи не оподатковуються;
  • сплата податків супроводжується пільгами;
  • дата-центри працюють завдяки недорогій електроенергії;
  • пули з майнінгу отримують у розпорядження потужності для обчислювання в оренду.

Організації із задоволенням приймають участь у ринку електронних активів. Компаніям вдається розробляти вигідні проекти, що сприяють високому прибутку. Варто прийняти до уваги приклад Казахстану, якому вдалося досягти немалих успіхів. Також вивчіть досвід інших великих країн, щоб поліпшити власні справи та стати більш успішним торговцем криптовалютою!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню