Що потрібно для оформлення купівлі квартири в Україні

Купівля квартири завжди пов’язана з певними ризиками, особливо якщо мова йде про квартири в новобудовах.

В даному контексті всі ризики пов’язані з ймовірності внести заставу за житло на етапі його зведення та не отримати його в кінці, оскільки будинок не був зданий в експлуатацію.

Але також в процесі покупки об’єкта можна потрапити на шахраїв, які продають житло по підставним документам. Процес вибору та оформлення квартири в Україні досить складний, тому вимагає професійної юридичної допомоги. У даній статті ми розглянемо всі особливості оформлення квартири у приватну власність. Які нормативно-правові документи регламентують даний етап?

Де можна придбати квартиру с гарантією

Якщо ви перебуваєте на початковому етапі та тільки шукайте майданчик для вивчення пропозиції, рекомендуємо обрати квартиру на https://parus-city.lviv.ua/1-kimnatni-kvartyry, перейшовши за посиланням. Чудова пропозиція квартир в самих різних за класом комплексах, широкий розліт цін для покупців з будь-яким рівнем доходу, а також професійна допомогою консультантів – відмінні риси даного сайту.

Що потрібно перевірити при оформленні покупки квартири від власника?

На самому початковому етапі покупцеві необхідно перевірити наявність у продавця пакета документів, який доводить його законні права розпоряджатися майном. До числа таких документів входить відповідне свідоцтво, договір дарування, первинної купівлі-продажу. Це актуально на той випадок, якщо ви купуєте квартиру на вторинному ринку.

Якщо в документах вказано, що власник квартири змінювався за весь час не один раз, бажано уточнити у юриста, наскільки законно було здійснено перехід майнових прав від однієї особи до іншої. Це необхідна умова, що виключити ймовірність потенційних розглядів в подальшому.

Обов’язково відстежте, є в переліку документів справа, що підтверджує наявність згоди на продаж співвласників даного майна, особливо якщо воно знаходиться у власності декількох людей.

Правила покупки квартири в новобудові

Якщо ви купуєте нове житло в будинку, який тільки будуватися або взагалі перебуває на етапі проекту, потрібно уточнити, чи є у будівельній компанії право на зведення об’єкта на даній ділянці, яке її цільове призначення зазначено в документах. Це також міра страховки. Також беріть до уваги наявність статутного капіталу у компанії, яку кількість житлових комплексів вона побудувала впродовж декількох років.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню