Сухий корм для собак: різновиди та поради щодо вибору

Харчування свійських тварин є важливим елементом утримання. Від раціону кормів, їхньої збалансованості залежить здоров’я вихованців, їхній зовнішній вигляд, активність.

Сучасний ринок пропонує безліч варіантів харчування, один з найзручніших і раціональніших є сухий корм для собак.

Особливості пропозиції

Магазини пропонують різні види сумішей, проте не всі підходять конкретним собакам. Потрібно ретельно підходити до відбору з огляду на такі фактори:

  1. Вік собаки, де окремо виділяються щенята, дорослі особини та старі тварини. Для них потрібен свій раціон.
  2. Вага тварини, де поділ ведеться на маленьких, середніх та величезних собак. Кожен варіант харчування на упаковці має вказівки щодо ваги та кількості кормів для тварин.
  3. Клас харчування. Бувають простіші суміші та елітні, де ведеться найсуворіший відбір компонентів.
  4. Виробник сумішей. Найбільш відомі фірми пропонують дорогу, але перевірену та високоякісну продукцію.
  5. Особливі потреби собаки, особливо якщо вона має проблеми зі здоров’ям. Потрібні спеціальні суміші.

Всі ці варіанти можна знайти на сайті магазину «101 Далматинець», де пропонується можливість запустити пошук за допомогою набору фільтрів. Кожен товар має фотографію упаковки, має докладний опис кормів, для яких тварин він підходить, пропонується частота харчування та дозування залежно від розміру та ваги собаки, її віку.

Важливою характеристикою є докладний опис складу сухого корму, з чого він створений, що дозволяє підібрати харчування за смаком та потрібним раціоном, з урахуванням наявності мікроелементів та вітамінів у 100 грамах суміші.

Переваги

На сайті зібрані пропозиції лише від відомих та перевірених виробників харчування для тварин. Всі суміші перевірені в лабораторних умовах і на практиці, схвалені провідними ветеринарами, мають багато відгуків користувачів.

Корм фасується в паперову або полімерну, міцну упаковку, де може зберігатися тривалий час. Він зручний для дозування. Сухі корми є економічнішими, не вимагають витрат часу на приготування, не засмічують приміщення.

Кожен варіант суміші збалансований за кількістю калорій, вмістом поживних речовин, не викликає побічних ефектів, може використовуватися без обмежень. Вартість таких сухих кормів у магазині «101 далматинець» оптимальна з урахуванням якості харчування.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню