Види сумок через плече для чоловіків та поради щодо вибору

Існує безліч моделей чоловічих сумок, кожна з яких має певні переваги. Але найзручнішими та практичнішими вважаються сумки, які можна носити на плечі.

Великий асортимент таких смок представлений в магазині smartBAG, щоб кожен бажаючий міг підібрати потрібну модель в режимі онлайн.

Види сумок через плече

Сумки через плече стали надзвичайно популярними завдяки їхнім характерним перевагам. Вони дуже зручні, місткі, не заважають руху, легко очищаються від бруду. Найбільшим попитом користуються моделі зі шкіри та замші. Основна риса всіх таких сумок — це наявність довгого широкого ременя. Зазвичай довжину ременя можна регулювати, а м’яка накладка із внутрішньої сторони робить носіння сумки максимально комфортним, незалежно від ваги.

У магазині можна знайти такі моделі:

  1. Листоноша. Як неважко здогадатися за назвою, ця модель відповідає тій зручній місткій сумці, яку носять листоноші. Нині це модний практичний чоловічий аксесуар. Для виготовлення таких сумок використовують натуральну чи штучну шкіру, замшу, брезент тощо. Головний критерій — тканина повинна бути дуже міцною, що витримує механічну дію.
  2. Месенджер. Це квадратна сумка з напівтвердим каркасом, для виготовлення якої зазвичай використовують шкіру або шкірозамінник. Містка сумка, включає кілька відділень і закривається верхнім клапаном.
  3. Планшет. Ця сумка по конструкції схожа з листоношкою, але більш компактна. Внутрішня частина включає кілька відділень, є зовнішня кишеня. Планшет ідеально підходить для носіння гаджетів та документів, дрібних особистих речей. Найбільш респектабельно виглядають моделі зі шкіри темного відтінку. Якщо потрібно забезпечити захист гаджетів від можливих пошкоджень, варто віддавати перевагу моделям із жорсткої шкіри. Кількість фурнітури має бути мінімальною, а ремінь дуже міцним. Така сумка стане ідеальним доповненням до ділового образу.
  4. Сумка для фотоапарату. Для неї характерна наявність квадратного жорсткого каркаса та застібки-ремішка.
  5. Спортивна сумка. Вона ідеально підходить для відвідування тренувань, оскільки вміщує все необхідне: форму, взуття, екіпірування. Сумка дуже містка, закривається на блискавку, з боків є зручна кишеня для дрібних речей. Для пошиття спортивних сумок, як правило, використовують парусин або кольоровий текстиль.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню