Як обирати лампу для манікюра та декілька корисних порад

Проведення манікюру вимагає використання різних інструментів та обладнання. Вони дозволяють здійснити всі процедури точно, надійно та безпечно для клієнта.

Одним із важливих атрибутів стане лампа для манікюра.

Особливості обладнання

Лампи призначені для забезпечення твердіння гелевого лаку після нанесення на нігті. Від швидкості та рівномірності процесу залежить зовнішній вигляд рук людини, міцність закріплення складу, тривалість його використання.

Головним фактором роботи приладів є типи ламп, які впливають. Вирізняють такі варіанти:

  1. Ультрафіолетові вимагають на обробку нігтів до 5 хвилин, щоб забезпечити повне затвердіння. Працюють із усіма типами лаків, включаючи ті, що призначені для світлодіодних елементів.
  2. Світлодіодні виділяють мало тепла, здатні забезпечити застигання лаку в діапазоні від 15 до 60 секунд. Лампи не мерехтять, світять рівно, що забезпечує здоров’я очей для майстрів манікюру.
  3. Люмінесцентні, що мають спіраль холодного катода, щоб зменшити виділення тепла та убезпечити руки людини від перегріву.
  4. Гібридні лампи можуть поєднувати в собі ультрафіолетовий та світлодіодний варіанти, або холодний катод зі світлодіодами.

Вибір обладнання

Починати потрібно з визначення, які варіанти лаку використовуються в майстерні. Тому підбирається тип ламп.

Найважливішим фактором є потужність пристрою. Іноді манікюр може наноситися у чотири шари, у такій ситуації прилади в 9-15 Вт просто не впораються із сушінням. Найбільш оптимальним показником стануть пристрої 48 Вт. Для великих студій краси можна вибирати обладнання потужністю 90 Вт.

Існують арочні моделі для сушіння, де лампи розташовані зверху дугою. Такі варіанти підійдуть для сушіння нігтів з одним двома шарами. Для професійної обробки потрібні закриті лампи. Тут світло не розсіюється, лак твердне рівномірно незалежно від товщини шару.

Пристрій обов’язково повинен оснащуватися таймером, щоб автоматично вимикатися після встановленого часу. Це дозволить провести процедуру точно, залежно від типу лаку та товщини нанесеного шару.

Серед інших зручних пристроїв виділяють датчик руху, коли пристрій запускається в дію після просування руки людини всередину. Знімне дно, вентилятор, кнопка регулювання потужності розширюють можливості ламп, роблять процес сушіння зручнішим та безпечнішим.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню