Як правильно обирати та виготовлювати вироби в граніту

Вироби з натурального каменю широко використовуються у будівництві та оформленні будівель, приміщень. Вони мають широкий спектр застосування завдяки сукупності позитивних якостей.

Для приватних осіб або компаній пропонуються вироби з граніту від виробника у великому асортименті.

Основні види виробів

У Житомирі працює компанія, яка має свою виробничу базу, та надає споживачам такі види продукції:

  1. Плитку з натурального каменю, яка підходить для оздоблення стін усередині та зовні приміщень, встановлення їх на підлогу або мощення тротуарів, майданчиків.
  2. Бруківка з граніту, що використовується для створення доріг, майданчиків, що витримують значні навантаження, що зазнають інтенсивного руху людей, транспортних засобів.
  3. Слеби у вигляді смуг для створення декоративного оздоблення фасадів та інтер’єрів.
  4. Сходи та сходи з гранітних деталей.
  5. Поліровані та термооброблені смуги.

Також можуть створюватися вироби із граніту на індивідуальні замовлення. У цьому випадку маса партії має бути не менше трьох тонн. Компанія проводить полірування торців та лицьових частин блоків, створює фаски різної конфігурації.

Після формування партії виробів вони пакуються відповідно до вимог транспортних компаній і відправляються замовнику.

Переваги співробітництва з компанією

«Житомирські граніти» пропонують споживачеві найрізноманітніші породи натурального каменю за кольором, текстурою, візерунком.

Можна вибрати варіант по фотографії на сайті, при необхідності компанія надішле фотозвіт, які візерунки та відтінки будуть мати вироби, адже ці параметри можуть відрізнятися деталями. Клієнт відразу побачить оригінальний варіант виробу, зможе зробити усвідомлений вибір.

Виробництво ведеться на власній базі, вироби можуть створюватися стандартних типів або підганятися під індивідуальні вимоги замовника. Гарантується якість робіт, готової продукції, її точна відповідність до всіх параметрів, які вказав клієнт.

Доставка ведеться по всій території країни та за кордон. У разі оформляються документи проходження митниці.

Процедура оформлення замовлення проводиться так, щоб врахувати всі побажання замовника, унеможливити непорозуміння або помилки.

Зв’язатися зі спеціалістами можна через сайт за допомогою телефонного дзвінка або месенджерів.

На порталі компанії представлені усі види каменю, зразки продукції. Можна замовити готовий варіант, або вибрати індивідуальний тип замовлення.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню