Який обвіс купити для модернізації автоматів

Щоб зброя була функціональною, максимально зручною у використанні та практичною, її можна модернізувати за допомогою спеціальних аксесуарів.

Це спеціальні зовнішні деталі, що замінюють або доповнюють оригінальні комплектуючі. Одним з таких доповнень є Цівка АКСУ. Компактна деталь виконує кілька найважливіших функцій. Відзначимо, що завжди можна замовити обвіс на https://tacticool.net.ua/.

Що таке Цівка АКСУ?

Цівка АКСУ – це особливий елемент зброї, основне призначення якого-закривати ствол разом зі ствольною коробкою. Вона є важливим компонентом, і її часто рекомендують купити додатково у вигляді практичної знімною моделі. Цівка на АКСУ не сильно змінює вагу зброї, але дає власнику масу вагомих переваг. Загалом, Цівка є частиною оригінальної зброї. Її основні функції:

  • забезпечувати зручність використання;
  • додавати безпеку експлуатації.

Завдяки такій деталі зброю краще лежить в руках, його зручніше утримувати під час стрільби. Цівка формує надійну і комфортну опору для руки. Цівка на ак забезпечує надійний захист рук бійця від термічних опіків, які можуть виникнути при інтенсивній експлуатації зброї через банальне нагрівання корпусу. Сучасні виробники виготовляють змінні цівки з інноваційних матеріалів за особливими технологіями. Такі доповнення високо функціональні, прості у використанні і практичні.

Які переваги дає замінна Цівка?

Завдяки застосуванню унікальної полімерної цівки боєць отримує наступні переваги:

  • підвищення точності пострілів;
  • можливість кріплення додаткових аксесуарів;
  • зниження ризику деформації стовбура;
  • поліпшення зовнішнього вигляду та ін.

Струмінь тактична для АК забезпечує більш надійну фіксацію приводу і гарантує його стабілізацію. Завдяки цьому вдається підвищити точність попадання в ціль. Завдяки наявності модернізованої цівки є можливість закріплення на зброю додаткових тактичних рукояток, прицілів, підствольних ліхтарів, а також кріплень для ременів та інших деталей. Цівка для АКСУ створює додаткове ребро жорсткості, що підвищує міцність зброї і продовжує його експлуатаційний термін. Якісна полімерна Цівка для АК 47 надає зброї індивідуальності. Досвідчені фахівці рекомендують почати модернізацію власної зброї саме з заміни цівки.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню