Тактичні рукавички: різновиди, призначення та як обирати

Рукавички-дуже старий винахід. Зрозуміло, ними користуються військові. Такі рукавички називають тактичними.

Сьогодні купити тактичні рукавички в Києві може кожен бажаючий — служити в армії для цього не потрібно. І бувають ці вироби самих різних видів.

Матеріал і призначення

Матеріал і модель залежать від призначення. Рукавички бувають:

  1. Універсальний. Класичні тактичні рукавички, добре захищають руки, але не позбавляють пальці рухливості. Хороший вибір в більшості випадків.
  2. Снайперський. Більш тонкі в порівнянні з універсальними. Захист гірше, але чутливість, необхідна при роботі з вогнепальною зброєю, куди вище. Оскільки снайпер зазвичай займає конкретну нерухому позицію і не вибухає в ближній бій, підвищений захист йому не потрібно.
  3. Рукавички із захистом від порізів. Характеристики протилежні снайперським: захист від осколків краще, чутливість нижче. Такі вироби можна використовувати в ближньому бою.
  4. Водовідштовхувальний. Робляться з матеріалів для аквалангів. Відповідно, досить товсті і незручні, і пальці в них мало що відчувають. Зате вода та інші рідини не потрапляють всередину.
  5. З мембраною. Полегшений варіант з мембраною захистом від рідин. Пальці в них добре гнуться. Призначений перш за все для лікарів.
  6. Утеплений. Коментарі зайві: просто теплі захищені рукавички. Трохи незручні, але пристосуватися можна.
  7. Для роботи з мотузкою. Іноді їх називають альпіністськими. Тут теж все гранично зрозуміло.
  8. Для сенсорного екрану. Кінчики пальців таких рукавичок активує дисплей. Знімати захист, щоб ввести нові дані або дізнатися інформацію, не доведеться.

Захист

Тактичні рукавички часто мають захисні накладки на тильній стороні долоні. Такий захист закриває кісточки, іноді доходить до перших суглобів. Призначення очевидно: накладки захищають руки від пошкоджень і допомагають в бійці.

Захист буває м’якою і жорсткою. Перша витримує менше пошкоджень, зате рухливість обмежується не сильно. Рукавички з жорстким захистом для тонких маніпуляцій підходять погано.

Форма

У тактичних рукавичок тканина зазвичай повністю закриває пальці. Такі вироби називають повнопалими. Вони дають найкращий захист. Вони зігрівають в холод, а під час дощу інструменти в руках не так сильно ковзають.

На противагу їм існують рукавички без пальців (з відкритими пальцями). Вони відкривають дві або три фаланги (залежить від конструкції). Така форма дозволяє точно маніпулювати будь-якими предметами. Імовірність пошкодити пальці висока.

Рукавички з трьома відкритими пальцями-проміжний варіант. Закриті тільки мізинець і безіменний. Середній, вказівний і великий, які і задіяні в управлінні предметами, на волі і володіють максимальною рухливістю.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню