Військові черевики: різновиди, опис та поради щодо вибору

Взуття є обов’язковим елементом екіпірування військових. Її види та умови носіння визначаються вимогою статутів. Також важливими є фізичні якості цього виду оснащення солдатів і офіцерів.

Виходячи із усього набору вимог, пропонується купити військові черевики.

Вибір предметів екіпірування

При доборі враховують вимоги статуту до правил носіння форменого одягу. Під неї підбирається конкретна модель черевиків. Існують такі види взуття зі специфічними властивостями:

  1. Парадні черевики. Вони повинні мати гарний вигляд, певний колір, який відповідає формі одягу.
  2. Повсякденні варіанти. Це взуття також поєднується з формою, проте вимоги до зовнішнього вигляду простіші. Головне в таких черевиках міцність виробів, можливість швидкого та регулярного чищення. Використовуються для постійної носіння та роботи в частині.
  3. Тактичні, або черевики для навчань та ведення бойових дій. Це найміцніші варіанти, де потрібна товста підошва з рельєфною основою, щоб забезпечити міцне зчеплення з будь-якою поверхнею, захист підошви від механічних впливів. Верх виконується з натуральних та композитних матеріалів, що закривають ногу від пошкоджень, холоду, проникнення вологи.

Вибираючи черевики, враховують розмір ноги. Також для демісезонних та зимових варіантів потрібно визначитися з варіантом утеплення. Це можуть бути додаткові устілки, товсті шкарпетки. Взуття повинне щільно і надійно облягати стопу та гомілку, при цьому не створюючи почуття дискомфорту та не натираючи шкіру.

Поради

Підбираючи будь-які типи черевиків, варто їх поміряти, зробити кілька рухів. Особливо це важливо для тактичних варіантів, адже їх використовують у складних умовах. Якщо стопа розміщується вільно, але при цьому взуття не бовтається, відсутні неприємні відчуття здавленості, такі черевики варто купити.

Тактичні варіанти доповнені поєднувати збереження тепла та можливості вентиляції, легке очищення від будь-яких видів бруду, швидке сушіння, зручність та швидкість надягання, зняття, міцність кріплення на нозі. Також ці типи взуття повинні виконувати функцію маскування залежно від театру бойових дій і сезону року.

Парадні варіанти повинні мати досконалий вигляд, можливість покриття захисними складами, щоб надати рівномірний відтінок і блиск. Саме цей фактор стане основним для вибору взуття такого типу.

Повсякденні черевики мають найпростіші вимоги щодо міцності та зовнішньої краси, достатньо щоб вони зберігали тепло, мали вентиляцію.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню