Як поеднувати кольори весною цього сезону

Pantone-інститут кольору, справжній гігант світу моди, до думки якого прислухається буквально все. Модні і незвичайні відтінки з інтригуючим назвами-фішка Pantone.

На колірні поєднання теж є мода, і Pantone — один з її законодавців. Поради інституту допоможуть підібрати власний модний колір. Якщо ви любите статті для жінок, цей матеріал — для вас.

Десять топових квітів

Dazzled Blue. Яскравий насичений відтінок синього, який відмінно поєднується з іншими квітами.

Violet Tulip. Вірний компаньйон Dazzled Blue, ніжний фіолетовий.

Radiant Orchid. Досить насичений відтінок функції. Сам по собі часто виявляється занадто кричущим, тому його врівноважують іншими квітами.

Celosia Orange. Новий насичений відтінок, колір яскравого сонячного апельсина. При акуратному використанні буквально перетворить будь-яку жінку.

Freesia. Яскравий жовтий подарує по-справжньому сонячний настрій.

Cayenne. Одночасно глибокий і ненав’язливий, цей коралово-червоний колір додасть благородства. Нестаріюча класика.

Placid Blue. Пастельний блакитний в поєднанні з Cayenne — просто бомба.

Paloma. Нейтральний світло-сірий, який відмінно поєднується з усіма кольорами добірки.

Sand. Ще один базовий відтінок, цього разу м’який пісочний.

Hemlock. Ненав’язливий пастельно-зелений.

Поради та поєднання

Синій-один з найбільш універсальних кольорів. Брюнеткам підходять яскраві, насичені тони. Ніжну зовнішність блондинок такі фарби заб’ють, перетягнути увагу на себе, тому власницям світлого волосся більше підійдуть пастельні відтінки. А Руді можуть насолоджуватися найяскравішими тонами.

Шанувальниці фрезії діляться на два табори. Це ніжні і невинні дівчата, в будь-якому віці зберігають дитячу чистоту, і сексапільні жінки-вамп. Смуглянкам варто звернути увагу на яскраві відтінки, особливо в поєднанні з dazzled Blue. А світлошкірим краще вибрати тонкий відтінок троянди.

Теплі помаранчеві відтінки (різновид оранжевого) відмінно поєднуються з червоним, карміновим, цегляним, насиченим коричневим. Такий тандем просто ідеальний для смаглявої шкіри. Світлошкірі приглушують яскравий апельсиновий ніжним фісташковим і приглушеним жовтим.

До слова про Жовтий. Він неймовірно модний і втрачати популярність не збирається. У поєднанні з темно-коричневим він шикарно виглядає на брюнетках. Світловолосі жінки доповнюють приглушений відтінок жовтого насиченими фарбами хакі, бірюзи, теплими тонами троянди.

Червоний недарма вважається кольором брюнеток. У поєднанні з темним волоссям він робить зовнішність по-справжньому яскравою і незабутньою. Ідеальний колір-компаньйон-все ще яскраво-синій. Блондинки воліють приглушений і темний червоний-томатний, червоно-коричневий з власне коричневим і какао.
Малиновий і маджента універсальні і йдуть всім.

Завершує огляд зелений-щасливий володар маси модних відтінків, один з найбільш традиційних кольорів. З темним волоссям відмінно виглядають кольору нефриту і лайма. Зі світлими-м’які відтінки фісташкового і сіро-зелений.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню