Найпоширеніші міфи про приготування піци

Чутки, що стосуються піци, поширюються достатньо швидко. Деякі міфи настільки абсурдні, що в них давно пора перестати вірити.

Відомо, що піца являється дуже популярною та смачною стравою. Давайте роздивимося факти, що не є правдивими.

Форма піци може бути лише круглою

Так, ми звикли, що страва має форму кола. Але у наш час піцайоло проявляють фантазію, пропонуючи більш цікаві варіанти. Наприклад, піца може бути прямокутною, квадратною, багатокутною. Дуже цікаво виглядає страва, що виконана у формі якогось продукту або тварини. Наприклад, зустрічалася екзотична варіація у формі восьминога.

Для приготування піци можна користуватися будь-якою піччю

Смачна страва виходить, якщо готувати її при температурі від 320 до 350 градусів. Чим вище температура, тим більш соковитою буде піца. Перетримувати страву не потрібно, адже вона стане сухою. У дров’яній печі піцу потрібно готувати на протязі 90 секунд.

Досвідчені піцайоли обирають печі, що виконані з глини. Це міцний матеріал натурального походження, що стійко витримує випробування негативними факторами. Піца вийде дуже ароматною та смачною.

Вибір борошна – це неважливий крок

На жаль, це сама прикра помилка людей. Якщо вірити даним експертів, успіх приготування піци залежить від правильно обраного борошна. Індекс сорту повинен бути вище 300 пунктів. Такий інгредієнт дозволить отримати піцу з хрумкою та м’якою скоринкою. До того ж, глютенові темні прошарки не зіпсують вам апетит. Саме тому обирайте лише якісне борошно від перевірених виробників.

Піца та дієта

Багато людей думають, що піца заборонена під час дієти. Однак це помилка, адже достатньо просто слідувати простим правилам, щоб не набрати зайву вагу, насолоджуючись стравою:

  • користуйтеся цільнозерновим борошном для приготування піци, щоб вона не нашкодила вашій фігурі;
  • не варто користуватися плавленим сиром, адже так страва вийде більш калорійною;
  • готуйте піцу з використанням оливкової олії, адже продукт корисний, має мінімум калорій у своєму складі;
  • обирайте дієтичну начинку, наприклад, морепродукти, індичку, овочі і так далі.

В інтернеті є багато різноманітних рецептів піци. Варто обрати той варіант, що відповідає вашому смаку. Ви можете навчитися готувати піцу на своїй кухні, адже нічого складного у цьому питанні немає. Достатньо купити доступні інгредієнти, виділити годину на вирішення питання та розпочати експерименти!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню